Ženy se ujímají vedení 2:0

Tatranské ženy si z prvního čtvrtfinálového víkendu odnášejí vedení 2:0 na zápasy. O nedělním utkání rozhodly především ve druhé třetině, a i přes tlak Startu v závěrečných minutách si připsaly výhru 8:5.

Podle slov trenérky Marešové zahájil Tatran své čtvrtfinálové utkání vlažně, i když do šesté minuty vedl 2:0. Po vyloučení hráčky hostů navíc přidal i třetí branku, což možná Start vyburcovalo a do konce úvodní části dokázal stáhnout vedení soupeře na 3:2.

Druhá část naopak byla to, co Střešovice chtějí hrát. Už patnáct vteřin po jejím začátku navýšila vedení Seemannová a branku přidala i nejlepší hráčka zápasu Mariana Býčková. Tatranu se dařilo držet na míčku, a i přes jednu inkasovanou branku tuto část nakonec vyhrál poměrem 4:1, což znamenalo čtyřgólový náskok do závěrečné části.

V té se toho dlouho dobu moc nedělo. Skóre zůstávalo nezměněno až do šestapadesáté minuty, kdy přišlo vyloučení z řad Startu, které Střešovice potrestaly a tím asi jednoznačně utkání rozhodly. Hosté se sice ještě snažili zvrátit nepříznivý stav, upravili ho ovšem jen kosmeticky na 8:5 a Tatran může slavit další získaný bod v této čtvrtfinálové sérii.