Ženy nasázely Liberci neuvěřitelných 21 gólů a připisují si tak historicky nejvyšší výhru v extralize!

Tatranky se činily nad rámec svých povinností, když na domácí půdě dokázaly porazit Liberec vysoko 21:0. Nejlepší hráčkou zápasu byla vyhlášena Veronika Kopecká, který si připisuje hned 7 kanadských bodů.

Střešovické hráčky vstoupily do zápasu velmi aktivně. Od počátku byla zjevná jejich herní převaha, a to i ve vlastním oslabení, ve kterém dokázaly vstřelit branku z trestného střílení. Po 1. třetině ukazoval stav na světelné tabuli 9:0.

Ve 2. třetině Tatran lehce povolil. Po 10. gólu přišlo 10 minut bez branky, které ukončili domácí trenéři vyžádáním timeoutu, což se ukázalo jako dobrý tah. Během následujících 7 minut totiž vstřelily jejich svěřenkyně další 3 góly a upravily skóre na 13:0.

V poslední třetině se znovu rozjel tatranský kolotoč. Pochvalu zaslouží i domácí fanoušci, kteří hnali svůj tým ke 20 vstřeleným brankám. To se i přes několik snah Liberce podařilo a Tatranky se po dnešním výkonu mohou radovat ze skóre 21:0. Za zmínku stojí také vychytaná 0 Elišky Drbalové, která i přes jasnou střešovickou převahu dokázala udržet koncentraci celých 60 minut zápasu a zaslouženě si připisuje čisté konto.

Do kanadského bodování se během zápasu s Libercem zapsalo hned 14 tatranských hráček. Největší úspěch zaznamenala Veronika Kopecká s 5 góly a 2 asistencemi, hattrick a 2 asistence zkompletovala Lucie Želízková, 4 góly vstřelila Kateřina Seemanová a hattrick a asistenci si připsala Daniela Kvasková.