Tatran nasázel Startu 11 branek

Ženy sestřelily Start a ve čtvrtfinále vedou už 3:0 na zápasy. Na domácí půdě soupeře dokázaly nastřílet hned jedenáct branek a inkasovat pouze jedenkrát. Nyní mají šanci celou sérii ukončit.

Tatran ve třetím čtvrtfinálovém utkání předvedl dle slov trenérky Marešové trpělivou a kontrolovanou hru, která byla z celé série zatím nejpovedenější. Ujal se vedení již ve čtvrté minutě a postupně své skóre navyšoval. V první třetině dvakrát vstřelila branku Barbora Břešťálová za asistencí sester Korbelářových.

Výkon střešovických florbalistek měl po celou dobu stoupavou tendenci, což se odrazilo i na navyšujícím se skóre. Ve druhé třetině během deseti minut třikrát slavily vstřelenou branku. V téže části také padl jeden gól i za záda Elišky Drbalové, která tak přišla o čisté konto, i když jinak po celých dvacet minut jistila svým spoluhráčkám záda zodpovědně.

Na kolotoči povozil své soupeřky Tatran ve třetí třetině. Jeho nástup začal už v jejím samotném začátku. Během pěti minut navýšil své vedení o další tři branky. Své tažení za ziskem předposlední potřebné výhry pro ukončení čtvrtfinále, ukončil po polovině třetiny třemi slepenými, které završily skóre na konečných 11:1.