Přes závěrečné snahy, Tatranky body nebraly.

Další ze série důležitých utkání, odehrály Tatranky na půdě Liberce. Vstup do zápasu nebyl podle jejich představ a i přes závěrečné snažení a vyhranou třetí třetinu se Tatranu nepodařilo zvítězit.

Zápas v Liberci začal v sobotních večerních hodinách a Tatran, jako by zaspal někde po cestě. Úvodní minuty jasně patřili Liberci, i přesto, že se gólově nedokázal prosadit. Tatranky se z úvodního náporu dokázaly oklepat a také předvedly několik pěkných akcí, avšak také bez úspěchu. Pozitivum první třetiny bylo ubráněné vyloučení Anny Válkové za hru na zemi a skvělé zákroky Elišky Drbalové. Bohužel o několik minut později Liberec otevřel skóre a to hned dvakrát. Do šaten se tak odcházelo po první dvacetiminutovce za nepříznivého stavu pro Tatran 0:2.

Druhá třetina se dlouho nesla v duchu neproměnných šancí na obou stranách, kdy akce střídala akci, ale bez úspěchu. Až v 39. minutě navyšovala skóre liberecká Mlejnková na 3:0. Tatranky nic nevzdaly a hned za 8 vteřin nekompromisně zavěsila Adéla Kramperová a upravila tak výsledek po druhé třetině na 3:1 pro Crazy girls.

Poslední dějství bylo gólově velmi bohaté a jako na houpačce. Vstup do třetiny měly ženy Tatranu rozhodně úspěšnější, když po premiérové extraligové trefě Kateřiny Rybínové a následně Barbory Zabavské vyrovnaly stav na 3:3. Liberec se však nenechal zaskočit a během několika minut opět odskakuje o dvě branky. Tatranky sice nasadily v poslední desetiminutovce stíhací jízdu za vyrovnáním, povedlo se jim, ale pouze snížit po střele Lucie Köhlerové na konečný výsledek 5:4 pro Liberec.