Permanentky: Choď na superligu a extraligu a vyhraj hodnotné ceny!
![](https://php.esports.cz/images/min.php?topcut&exact&w=1420&h=600&mtime=1600165331&file=https://www.tatranflorbal.cz//foto/topky/topstory_zoneairconcept_socialt.jpg)
V loňském roce se na závěrečné Tatran Party rozdaly výhercům 3 florbalky Unihoc TeXtreme a hodnotné poukazy na nákup v prodejně Florbalexpert! Letos pro vás chystáme další soutěž s tatranskou permanentkou - podrobnosti uvnitř článku.
I v letošním roce můžete soutěžit s tatranskou permanentkou o hodnotné ceny, které budou stejně jako v loňské sezoně vylosovány na závěrečné TATRAN PARTY k ukončení sezony 2018/19.
CO MUSÍM UDĚLAT PRO TO, ABYCH VYHRÁL?
Prvním a nejdůležitějším krokem je pořídit si tatranskou permanentku! Všem hráčům Tatranu budou permanentky garantující vstup na všechny zápasy elitních týmů pro 2 osoby (hráč + příbuzný/kamarád) rozdány na rodičovských schůzkách na úvod sezony (viz plán akcí). Pro nečleny klubu je možné si permanentku pořídit na recepci nebo sekretariátu Tatranu za 300 Kč.
No a jak vyhrát? Stačí chodit na domácí utkání Tipsport Superligy a Extraligy žen a sbírat razítka, která obdržíte u vstupu na každé superligové či extraligové utkání ve Stodola Aréně Střešovice (případně na výjezdním utkání). Pokud nasbíráte 10 razítek a zaplníte tak svou permanentku, budete na závěrečné Tatran Party zařazeni do slosování o hodnotné ceny od partnera klubu FLORBALEXPERT.
CO MŮŽU VYHRÁT?
V letošní sezoně soutěžíme o ceny v hodnotě až 15.000 Kč!
1) 3x hůl z edice ZONE Air Concept (dle výběru)
2) 3x poukaz na nákup v prodejně Florbalexpert v hodnotě 1000 Kč
3) 3x poukaz na trénink s A-týmem v sezoně 2019/20
VÝHERCI ZE SEZONY 2016/17
VÝHERCI ZE SEZONY 2017/18