Plán akcí 2017

3.1.-9.1. Zájezd na mezinárodní mládežnický turnaj Gothia Cup (Goteborg, Švédsko)
8.1. Výjezdní utkání Tatranu v Plzni od 18 hod, muži A
17.1. Turnaj florbal.kroužků ze ZŠ Petřiny, Č.Vrch, Parklane, Norbertov
6.2.-10.2. Příměstský kemp pro děti 6-15 let, Střešovice
21.2. Schůze s rodiči - starší žáci (17.30h), mladší žáci (18.15h), přípravka/elév (19.00h), Střešovice-Andělka
22.2. Schůze s rodiči - elévky, mlžky, stržky, dorostenky, juniorky (18.00h), dorost /junioři (19.00h), Střešovice-Andělka
26.2. Výjezdní utkání Tatranu v J.Hradci od 17 hod, muži A
13.3. TV utkání Tatran vs. FbŠ Bohemians, Sparta Arena od 20,30 hod, všichni
20.3. Členská schůze FO, 18.00h, Tatran, zvolení delegáti FO
6.-10.4. Zájezd na Superfinále-propagace ČR v Norsku, dorostenci, Oslo
17.4. Superfinále českého florbalu, O2Arena, všichni
26.4. Členská schůze TS, 18h, Tatran, zvolení delegáti FO
12.5.-14.5. Tatran Cup, stržáci, dorostenky, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
18.5. Tatran Párty, 19,30h, Na Andělce, všechny kategorie
26.5.-28.5. Tatran Cup, elévové a mlžáci, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
10.6. Kašpárkohraní - festival volnočas.aktivit (12-19h), Letenské sady
13.6. Turnaj florbal.kroužků ze ZŠ Petřiny, Č.Vrch, Parklane, Norbertov
15.6.-18.6. Hummel Open Game Kids 2017, turnaj pro mládež
18.6. Los.aktiv celostátních soutěží, Brno
20.-21.6. Los aktiv.regionálních soutěží, ZŠ Kunratice
28.6. Ukončení trénink.cyklu sezóny 2016/2017
2.7.-8.7. 4.ročník Open Camp, 1.turnus florbalového (i příměstského) kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
10.7.-14.7. 14.ročník Prague Games, mezinárodní turnaj pro mládež, týmy mládeže od elévů až po juniory
16.7.-22.7. 4.ročník Open Camp, 2.turnus florbalového (i příměstského) kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
23.7.-29.7. 4.ročník Open Camp, 3.turnus florbalového (i příměstského) kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
28.7.-30.7. herní soustředění muži, Tatran
3.8.-6.8. herní soustředění ženy, juniorky, Tatran
4.8.-7.8. herní soustředění junioři, Tatran
9.8.-13.8. 25.ročník Czech Open, mezinárodní turnaj pro dospělé, muži A, muži B, junioři A, dorost A, ženy A, ženy B+juniorky
14.8.-20.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, starší žáci, dorost/junioři B(1999-2000), dívky ročníky 2001 a mladší
20.8.-26.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, mladší žáci, elévové, přípravka ročníky 2005 a mladší
24.-27.8. G2Cup, turnaj extraligových týmů dorostu, Podvinný mlýn
24.-27.8. ChampyCup, muži A, Švýcarsko
31.8. Open Air party ve Žlutých lázních, prezentace florbal
1.-3.9. G2Cup, turnaj extraligových týmů juniorů, Podvinný mlýn
9.9. LadronkaFest 2017, festival volnočas.aktivit, park Ladronka

Plán akcí 2016

1.1.-7.1. Zájezd na mezinárodní mládežnický turnaj Gothie Cup 2015 (Goteborg, Švédsko)
12.1. Turnaj florbal.kroužků ze ZŠ Petřiny, Č.Vrch, Parklane
20.1. Setkání oddílů PH+SČ - návrhy systémů soutěží, 18h, hotel ILF 24.1. Výjezdní utkání Tipsport superligy a extraligy žen v Jindřichově Hradci
16.2. Schůze s rodiči - přípravka/elév (18.00h), mladší žáci (19.15h), Střešovice-Andělka
17.2. Schůze s rodiči - starší žáci (18.00h), dorost (19.00h), junioři (20.00h), Střešovice-Andělka
18.2. Schůze s rodiči - elévky, mlžky, stržky (18.00h), dorostenky/juniorky (19.00h),
20.2.-16.4. play-off junioři
22.2. TV utkání Tipsport Superligy mužů Tatran vs. Brno (17,45 hod), všichni, hala Podvinný mlýn
5.3.-1.5. play-off muži, play-down ženy
7.3.-11.3. Příměstský kemp pro děti 6-15 let, Střešovice
31.3. Schůze VFO, 16.30 hod, Tatran
4.4. Členská schůze FO, 18.00h, Tatran, zvolení delegáti FO 17.4. Superfinále českého florbalu, O2Arena, všichni
27.4. Členská schůze TS, 18h, Tatran, zvolení delegáti FO
4.5.-8.5. MS juniorek, Belleville (Kanada)
6.5.-8.5. MČR starších žáků, Ústí n/L, strži A
8.5. ukončení soutěžního ročníku 2015/2016
9.5. DRAFT Tatran Střešovice, 16,30-19h, mládež a dospělí 12-20 let
14.5.-15.5. Tatran Cup, stržáci, dorostenky, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
20.5. Tatran Párty, 19,30h, Na Andělce, všechny kategorie
28.5.-29.5. Tatran Cup, elévové a mlžáci, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
12.6. Los.aktiv celostátních soutěží, Brno
12.6. Kašpárkohraní - festival volnočas.aktivit (12-19h), Letenské sady
16.6.-19.6. Hummel Open Game Kids 2016, turnaj pro mládež
21.-22.6. Los aktiv.regionálních soutěží, ZŠ Kunratice
23.6. Turnaj florbal.kroužků ze ZŠ Petřiny, Č.Vrch, Parklane
26.6.-29.6. Tatran na horách, stržáci, chata Jizerka
28.6. Ukončení trénink.cyklu sezóny 2015/2016
6.7.-9.7. 13.ročník Prague Games, mezinárodní turnaj pro mládež, týmy mládeže od elévů až po juniory
10.7.-16.7. 3.ročník Open Camp, 1.turnus florbalového (i příměstského) kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
17.7.-23.7. 3.ročník Open Camp, 2.turnus florbalového (i příměstského) kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
24.7.-30.7. 3.ročník Open Camp, 3.turnus florbalového (i příměstského) kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
29.7.-31.7. herní soustředění muži, Tatran
1.8.-5.8. herní soustředění junioři, Tatran
4.8.-7.8. herní soustředění ženy, juniorky, Tatran
10.8.-14.8. 24.ročník Czech Open, mezinárodní turnaj pro dospělé, muži A, muži B, junioři A, dorost A, ženy A, ženy B+juniorky
15.8.-21.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, starší žáci, dorost, dívky, ročníky 2000-2003
21.8.-27.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, mladší žáci, elévové, přípravka a dívky, ročníky 2004 a mladší
26.-28.8. G2Cup, turnaj extraligových týmů dorostu, Podvinný mlýn
26.-28.8. ChampyCup, muži A, Švýcarsko
31.8. DRAFT Tatran Střešovice, 10-12h, mládež a dospělí 12-20 let
31.8. Open Air party ve Žlutých lázních, prezentace florbal
2.-4.9. G2Cup, turnaj extraligových týmů juniorů, Podvinný mlýn
10.9. LadronkaFest 2016, festival volnočas.aktivit, park Ladronka
13.9. Schůze s rodiči - přípravka/elév (18.00h), mladší žáci (19.00h), Střešovice-Andělka
14.9. Schůze s rodiči - starší žáci (18.00h), dorost a junioři (19.00h), Střešovice-Andělka
15.9. Schůze s rodiči - elév, mlžky, stržky (18.00h), dorostenky/juniorky (19.00h), Střešovice-Andělka
17.9. zahájení ligového ročníku 2016/2017
21.9. Schůze s rodiči - ZŠ Norbertov (17.30h), ZŠ Č.vrch (18.00h), ZŠ Petřiny-jih (18.30h), Střešovice-Andělka
28.9. 1.domácí utkání Superligy v nové sezóně, 18.00h, STODOLA Tatran Střešovice, všichni
17.10. TV utkání Superligy, Arena P.Mlýn (20h), všichni
10.11. Brigáda členů TJ (elévové, mlži), 15.30-17.30h, Střešovice
10.11.-12.11. 11.ročník Prague Masters, mezinárodní turnaj pro veterány
17.11. Oslava 25 let florbalu v Tatranu, Střešovice, všichni
17.11. Celotatranské fotografování, v rámci extraligového zápasu mužů, Střešovice, 15-19h, všichni
1.12. Mikulášská a rozsvícení stromu, areál TJ Tatran, 15-17h, děti do 10 let
3.12.-11.12. MS mužů, Riga (Lotyšsko)

Plán akcí 2015

1.1.-7.1. Zájezd na mezinárodní mládežnický turnaj Gothie Cup 2015 (Goteborg, Švédsko)
20.-26.1. Šéftrenérská stáž, Umea (Švédsko), zahraniční spolupráce
26.1. Školení trenérů HE-ART, 14-20h, Tatran
3.2. Schůze s rodiči - přípravka/elév (18.00h), mladší žáci (19.15h), Střešovice-Andělka
4.2. Schůze s rodiči - starší žáci (18.00h), dorost (19.15h), junioři (20.30h), Střešovice-Andělka
5.2. Schůze s rodiči - elév, mlžky, stržky (18.00h), dorostenky/juniorky (19.15h), Střešovice-Andělka
9.2. Schůze s rodiči - florbal.kroužky-Petřiny (18.00h), Střešovice-Andělka
10.2. TV utkání Tatran vs. FbŠ Bohemians, všichni členové FO, Podvinný mlýn (20.00h)
12.2. Turnaj florbal.kroužků ze ZŠ Petřiny, Č.Vrch, Parklane
17.2. Setkání oddílů PH+SČ - návrhy systémů soutěží, 18h, hotel ILF
21.2.-19.4. play-off junioři
23.2. Školení trenérů HE-ART, 14-20h, Tatran
2.3.-6.3. Příměstský kemp pro děti 6-15 let, Střešovice
7.3.-19.4. play-off muži, play-down ženy
21.3.-12.4. play-off juniorky
21.3.-12.4. play-off dorost
28.3. TV utkání semifinále Tatran, všichni členové FO, Sokol Kr.Vinohrady (20.30h)
1.4. Členská schůze FO, 18.30h, Tatran, zvolení delegáti FO
11.-12.4. MČR dorostenců, Střešovice
18.4. Superfinále českého florbalu, O2Arena, všichni
22.4. Členská schůze TS, 18h, Tatran, zvolení delegáti FO
23.4. Členská brigáda, Střešovice, mládež
23.4. Schůze VFO, 16,30h, Tatran
29.4.-3.5. MS juniorů, Helsingborg (Švédsko)
2.-3.5. MČR juniorek, Střešovice
3.5. ukončení soutěžního ročníku 2014/2015
7.5.-10.5. Tatran na horách, stržáci, Deštné v Orlických Horách
14.5. Pozvání na Radnici ÚMČ Praha 6, muži A
16.5.-17.5. Tatran Cup, stržáci a dorostenky, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
21.5. Tatran Párty, 17,30h, Na Andělce, všechny kategorie
24.5. DRAFT Tatran Střešovice, 14-17h,mládež a dospělí 10-20 let
28.5. Turnaj florbal.kroužků ze ZŠ Petřiny, Č.Vrch, Parklane
30.5.-31.5. Tatran Cup, elévové a mlžáci, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
7.6. Valná hromada ČFbU, Brno
14.6. Losovací aktiv celostátních soutěží, Brno
14.6. Kašpárkohraní - festival volnočas.aktivit (12-19h), Letenské sady
18.6.-21.6. Hummel Open Game Kids 2015, turnaj pro mládež
24.-25.6. Losovací aktiv soutěží PH+SČ, sídlo ČFbU
26.6. Ukončení trénink.cyklu sezóny 2014/2015
1.7.-3.7. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
2.7.-5.7. Kondiční soustředění muži, Šumava
8.7.-11.7. 12.ročník Prague Games, mezinárodní turnaj pro mládež, týmy mládeže od elévů až po juniory
12.7.-18.7. 2.ročník Open Camp, 1.turnus florbalového kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
19.7.-25.7. 2.ročník Open Camp, 2.turnus florbalového kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
6.8.-8.8. 5.ročník Prague Wheel Open, mezinárodní turnaj florbalových vozíčkářů, OPS
10.8. Nábor hráčů Tatran Střešovice, 17,00-19,00h, mládež 6-18 let
13.8.-16.8. 23.ročník Czech Open, mezinárodní turnaj pro dospělé, muži A, muži B, junioři A, dorost A, ženy A, ženy B+juniorky
17.8.-21.8. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
17.8.-23.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, dorost a junioři A,B, dívky 1998 a mladší
23.8.-29.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, kluci 2000 a mladší (přípravka, elévové, mlži, strži
28.8.-30.8. Champy Cup, Švýcarsko, muži A
1.9. zahájení pravidelného trénink.cyklu družstev mládeže
4.-6.9. G2Cup, turnaj extraligových týmů juniorů, Podvinný mlýn
5.9. Sporťáček, festival volnočas.aktivit, Hamr Braník
5.9. Memoriál Honzy Civína, muži A, ženy, junioři, juniorky Praha
12.9. LadronkaFest, festival volnočas.aktivit, park Ladronka
11.-13.9. G2Cup, turnaj extraligových týmů dorostu, Podvinný mlýn
15.9. Schůze s rodiči - přípravka/elév (18.00h), mladší žáci (19.15h), Střešovice-Andělka
16.9. Schůze s rodiči - starší žáci (18.00h), dorost (19.15h), junioři (20.30h), Střešovice-Andělka
17.9. Schůze s rodiči - elév, mlžky, stržky (18.00h), dorostenky/juniorky (19.15h), Střešovice-Andělka
19.9. zahájení ligového ročníku 2015/2016
26.9. turnaj elévů v Pardubicích
28.9. TV utkání s Vítkovicemi, 18 hod, P.mlýn,
1.-3.10. Champions Cup 2015, Ml.Boleslav, muži A
18.10. Celotatranské fotografování, v rámci extraligového zápasu s Otrkovicemi, Střešovice, 16-20h, všichni
28.10. Pražské derby s Chodovem, 19 hod, Tatran
28.10.-30.10. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul. (28.10. - sledování extraligy 14-20 hod)
11.11. Výjezdní utkání Tatran-Litvínov v Plzni od 19 hod, muži A
12.11.-14.11. 10.ročník Prague Masters, mezinárodní turnaj pro veterány
12.11. Brigáda členů TJ (elévové, mlži), 16.00h, Střešovice
1.12. Mikulášská a rozsvícení stromu, areál TJ Tatran, 16-18h, děti do 10 let
4.12. Sportovní mikulášská, Kotlářka, 15-18h, děti do 12 let
5.12.-15.12. MS žen, Finsko

Plán akcí 2014

1.1.-7.1. Zájezd na mezinárodní mládežnický turnaj Gothie Cup 2014 (Goteborg, Švédsko)
21.1. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice-Andělka
28.1. Schůze s rodiči - přípravka+elévové, 18.30h, Střešovice-Andělka
28.1. Schůze s rodiči - mladší žáci, 20.00h, Střešovice-Andělka
29.1. Schůze s rodiči - starší žáci, 18.30h, Střešovice-Andělka
29.1. Schůze s rodiči - dorostenci, 20.00h, Střešovice-Andělka
7.2. Schůze s rodiči - junioři A, 19.30h, Střešovice-Andělka
25.2. Členská schůze FO, 19.30h, Tatran, členové nad 18 let
24.2.-28.2. Příměstský kemp pro děti 6-15 let, Střešovice
1.3.-13.4. play-off muži, ženy, junioři
22.3.-6.4. play-off juniorky
29.3.-6.4. play-off dorost
13.4. Superfinále českého florbalu, O2Arena, všichni
14.4. Schůze Výboru FO, 18.30h, Střešovice
23.4. Členská schůze TS, 18h, Tatran, zvolení delegáti FO
23.4. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice-Andělka
24.4. Členská brigáda, Střešovice, mládež
30.4.-4.5. MS juniorek, Polsko
12.5. Valná hromada PH+SČ, Praha, hotel Ilf
15.5. Tatran Párty, 19,30h, Na Andělce, dorost,-enky a starší
17.5.-18.5. Tatran Cup, elévové a mlžáci, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
21.5. Brána volného času dokořán - festival volnočas.aktivit (13-18h)
24.5. Tatranský den, sportovní areál Sibeliova ul., všichni
31.5.-1.6. Tatran Cup, stržáci a dorostenky, SH Tatran Střešovice, Unihoc Arena
8.6. Valná hromada ČFbU, Brno
10.6. Volnočas.festival Červený vrch, Praha
13.6.-14.6. Memoriál Honzy Civína, muži A, Praha
14.6. Vyhlášení florbalisty sezóny 13/14, Praha
15.6. Losovací aktiv celostátních soutěží, Brno
15.6. Kašpárkohraní - festival volnočas.aktivit (12-19h), Letenské sady
19.6.-22.6. Hummel Open Game Kids 2014, turnaj pro mládež
24.-25.6. Losovací aktiv soutěží PH+SČ, sídlo ČFbU
25.6. Ukončení trénink.cyklu sezóny 2013/2014
26.6. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice-Andělka
30.6.-4.7. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
2.7.-6.7. Kondiční soustředění muži, Šumava
9.7.-12.7. 11.ročník Prague Games, mezinárodní turnaj pro mládež, týmy mládeže od elévů až po juniory
14.7.-20.7. 1.ročník Open Camp, 1.turnus florbalového kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
21.7.-27.7. 1.ročník Open Camp, 2.turnus florbalového kempu pro mládež pod vedením střešovických hvězd, Střešovice
31.7.-3.8. Herní soustředění ženy&juniorky&dorky, Střešovice
1.8.-3.8. Herní soustředění muži, Střešovice
8.8.-10.8. 4.ročník Prague Wheel Open, mezinárodní turnaj florbalových vozíčkářů, OPS
14.8.-17.8. 22.ročník Czech Open, mezinárodní turnaj pro dospělé, muži A, muži B, junioři A, dorost A, ženy A, ženy B+juniorky
18.8.-22.8. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
18.8.-25.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, dorost a junioři A,B, dívky 1998 a mladší
22.8.-24.8. Champy Cup, Švýcarsko, muži A
25.8.-31.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, kluci 2000 a mladší (přípravka, elévové, mlži, strži
29.8.-31.8. Republic Cup, Ostrava, ženy, juniorky
1.9. zahájení pravidelného trénink.cyklu družstev mládeže
5.-7.9. KB Cup, turnaj extraligových týmů dorostu
6.9. Sporťáček, festival volnočas.aktivit, Hamr Braník
6.9. LadronkaFest, festival volnočas.aktivit, park Ladronka
12.-14.9. KB Cup, turnaj extraligových týmů juniorů
16.9. Schůze s rodiči - přípravka/elév (18.00h), mladší žáci (19.15h), Střešovice-Andělka
17.9. Schůze s rodiči - starší žáci (18.00h), dorost (19.15h), junioři (20.30h), Střešovice-Andělka
18.9. Schůze s rodiči - elév, mlžky, stržky (18.00h), dorostenky/juniorky (19.15h), Střešovice-Andělka
20.9. zahájení ligového ročníku 2014/2015
5.10. Celotatranské fotografování, v rámci extraligového víkendu, Střešovice, 13-18h, všichni
21.10. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice
27.10.-29.10. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul. (28.10. - sledování extraligy 14-20 hod)
6.11.-8.11. 9.ročník Prague Masters, mezinárodní turnaj pro veterány
13.11. Brigáda členů TJ (elévové, mlži), 16.00h, Střešovice
13.11. Schůze Výboru FO, 18.30h, Střešovice
2.12. Mikulášské divadlo, areál TJ Tatran, 16-18h, děti do 10 let
5.12. Sportovní mikulášská, Kotlářka, 15-18h, děti do 12 let
4.12.-14.12. MS mužů, Goteborg
8.12. Setkání trenérů a funkcionářů TJ, 18.30h, Střešovice

Plán akcí 2013­

25.2. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice
2.3.-14.3. čtvrtfinále play-off junioři
9.3.-24.3. čtvrtfinále play-off muži
16.3.-28.3. semifinále play-off junioři
20.3. Členská schůze FO, 18.30h, Tatran, členové nad 18 let
25.3. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice
30.3.-14.4. semifinále play-off muži
13.4.-14.4. play-off juniorky, SH Tatran Střešovice
20.4. Superfinále českého florbalu, O2Arena, všichni
23.4. Trenérská rada, 20.00h, Střešovice
24.4. Členská schůze TS, 18h, Tatran, zvolení delegáti FO
4.5.-5.5. play-off dorostenky, SH Tatran Střešovice
4.5.-5.5. play-off veteránů
4.5.-5.5. 1.kolo MČR starších žáků
8.5.-12.5. MS juniorů, Hamburk (Něm)
10.5.-12.5. 2.kolo MČR starších žáků
13.5. Valná hromada PH+SČ, Praha, hotel Ilf
18.5. Tatran Cup, SH Tatran Střešovice - kategorie elévové 3+1
19.5. Tatran Cup, SH Tatran Střešovice - kategorie dívky 3+1
22.5. Brána volného času dokořán - festival volnočas.aktivit (13-18h)
25.-26.5. play-off florbalových vozíčkářů, Ostrava
25.5. Tatran Cup, SH Tatran Střešovice - kategorie mladší žáci 3+1
26.5. Tatran Cup, SH Tatran Střešovice - kategorie starší žáci 5+1
27.5. Trenérská rada, 20.00h, Střešovice
2.6. Tatranský den, sportovní areál Sibeliova ul., všichni
9.6. Valná hromada ČFbU, Brno
16.6. Kašpárkohraní, festival volnočas.aktivit, Obora Hvězda
16.6. Losovací aktiv celostátních soutěží, Brno
20.6.-23.6. Hummel Open Game Kids 2013, turnaj pro mládež
24.6. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice
29.6.-30.6. Memoriál Honzy Civína, Praha, muži
1.7.-4.7. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
10.7.-13.7. 10.ročník Prague Games, mezinárodní turnaj pro mládež, týmy mládeže od elévů až po juniory
8.8.-10.8. 3.ročník Prague Wheel Open, mezinárodní turnaj florbalových vozíčkářů, OPS
15.8.-18.8. 21.ročník Czech Open, mezinárodní turnaj pro dospělé, muži A, muži B, junioři A, dorost A, ženy A, ženy B+juniorky
19.8.-25.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, kluci a dívky 1999 a mladší (přípravka, elévové, mlži, strži, elévky, mlžky, stržky
23.8.-25.8. Champy Cup, Švýcarsko, muži A
25.8.-31.8. Letní soustředění mládeže, Neveklov u Benešova, dorost a junioři A,B
25.8.-1.9. Letní soustředění dívky, Smržovka, ročníky 1994-1999 (dorostenky, juniorky)
26.8.-30.8. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
2.9. zahájení pravidelného trénink.cyklu družstev mládeže
3.9. Trenérská rada, 20.00h, Střešovice
5.9. zahájení ligového ročníku 2013/2014, muži A, ženy A
7.9. Sporťáček, festival volnočas.aktivit, Hamr Braník
12.9. Schůze marketingových pracovníků, 11.00-17.00h, sídlo ČFbU
14.9. LadronkaFest, festival volnočas.aktivit, park Ladronka
26.9. Setkání prezidentů ženských extraligových oddílů, 16.00h, Chodovská tvrz
8.10. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice
23.10. Celotatranské fotografování, 16h, Kotlářka, všichni
28.10. Slavnost rozsvěcení nových světel, 18.00h, Střešovice
29.-30.10. Příměstský sportovní kemp pro mládež, sportovní areál Sibeliova ul.
30.10. Schůze Výboru FO, 18.30h, Střešovice
5.11. Trenérská rada, 19.30h, Střešovice
7.11.-9.11. 8.ročník Prague Masters, mezinárodní turnaj pro veterány, Star Dust, Forza Tatran
13.11. Schůze marketingových pracovníků, 11.00-17.00h, sídlo ČFbU
14.11. Brigáda členů TJ (elévové, mlži), 16.00h, Střešovice
21.11. Severská výzva (Tatran vs. Vítkovice), 17.00h, Chomutov
6.12. Sportovní mikulášská, 16h, Kotlářka
7.12.-15.12. MS Žen, Brno, Ostrava
9.12. Setkání trenérů a funkcionářů TJ, 18.30h, Střešovice
16.12. Vánoční Tatran Cup, 15-19h, Kotlářka
16.12, Vánoční trenérská rada, 19.30h, Střešovice
1.1.-7.1.2014 Zájezd na mezinárodní mládežnický turnaj Gothie Cup 2014 (Goteborg, Švédsko),
 
 
PARTNEŘI
  • Omlux
  • Unětický pivovar
  • Praha 6
  • GAIER
  • KŮTA servis
  • Tipsport
  • Puma
  • McDavid
  • U Buldoka
  • Isostar
  • Tarkett
  • Foot Balance
  • Unihoc
  • te7
  • Florbal expert
  • Spinflo
  • AGRS
  • Bohemia Cargo
  • Aplex
  • Excalibur
  • Jistab
  • Agados
  • Česká pojišťovna
  • Rotor
  • KB
  • XPS Network
  • ČT
  • Evropa 2
  • PSN
  • všfs
  • Deník
  • TVcom.cz
 
 
 
 
Copyright © 2017 Tatran Střešovice & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt