Je srovnáno!

Ženy i v nedělním utkání nestačily na své chodovské soupeřky a po vypjatých šedesáti minutách podlehly 1:3. Série se tak dostala do vyrovnaného stavu a přesouvá se zpět na Jižní Město.

Čtvrté semifinálové soupeření mezi Tatranem a Chovem začalo od úvodního hvizdu ve velmi vysokém tempu. Oba týmy jsou hnány vidinou Superfinále, a tak to vypadalo i na hřišti. V první třetině se z gólu nakonec radovaly jen hráčky hostů, čímž si zajistily do další části náskok.

Druhá dvacetiminutovka pak začala lépe pro Tatran, který již krátce po jejím začátku vyrovnal skóre. Bohužel následně nedokázal potrestat v pořadí druhou přesilovou hru, a i přes neúspěšný chodovský nájezd dokázali hosté opět odskočit do jednobrankového vedení.

Velmi vyrovnaná hra pokračovala i do závěrečné třetiny. Chodov k nelibosti Střešovice dokázal využít svou první přesilovku a Tatran musel dohánět už dvoubrankové manko. Bohužel se mu střelecky nedařilo, a i přes závěrečný tlak a hru šest na tři nedokázal protlačit míček za záda Christianové, čímž ztratil vedení v sérii. Semifinále se nyní přesouvá zpět na půdu Chodova, kde proběhne souboj o mečbol.