VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 22.1.2018

PROHRA: Ženy proti Chodovu nebodovaly, nyní musí zabojovat v Ostravě

Nepříliš schůdný Chodov nedal Tatrankám žádnou šanci ke skórování, ženy tak odchází z tohoto mače bez bodů. Nyní potřebují bodovat na půdě Ostravy, kam ve středu zamíří.
17., sobota 20.1., SH Bystřice n/P.
Chodov Domácí
7:0
Tatran Hosté
(0:0, 4:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 24. Urbánková (Beránková), 28. Tožičková (Kellovská), 33. Peštová (Tožičková), 34. Jiráková (Nosková), 55. Beránková (Suchá), 57. Kellovský, 59. Řepková (Tožičková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 0:1. Diváci: 122.
Chodov
Ranochová (Provázková) - Suchá, Jiráková, Frantíková, Klímová, Kellovský, Urbánková, Tožičková, Plášková, Řepková, Jůzová, Peštová, beránková, Nosková, Svačiová, Belicová, Krauskopfová, Kellovská
Tatran
Drbalová (Humlová) - Reková, Kubelková, Reindlová, Zehrerová, Válková, Viplerová, Brandová, Matěvosova, Lucie Chaloupková, Faťunová, Vlachová, Malecká, Denisa Chaloupková, Brotánková, Kramperová

Komentář k zápasu

Ani druhé utkání po nucené zdravotní pauze nebylo pro brankářku Elišku Drbalovou vítězným, tým se střelecky trápil. Jednička střešovického brankoviště do svého výkonu dala opět sto procent, připsala si šestatřicet úspěšných zákroků, jak ale zmínil po utkání trenér Vybíral, týmu chybělo kousíček střeleckého štěstíčka. 

Přesto šlo, byť to není výsledkově vidět, o kvalitní výkon v podání tatranských žen, které mají o zápas méně než většina extraligy a nachází se deváté pozici. K posunu na poslední místo pro play-off potřebuje Vybíralův výběr bod, nejlépe dva. Proto je potřeba se pořádně připravit na výjezdní utkání, které je na programu už tuto středu v Ostravě proti tamnímu FBC. Ženy trenéra Robenka jsou čtvrté, proto se nebude jednat o nijak jednoduché utkání.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Únětická 12° Tatran Střešovice| středa 24. ledna od 20:00| ČPP Aréna Ostrava

Ohlasy trenérů

Procházka (Chodov): Cíleně jsme dnes udělali několik změn v sestavě, což se projevilo v nervozitě na začátku utkání. Postupem času jsme dostali utkání pod kontrolu a předvedli řadu pěkných kombinací. Holky hrály až do konce s chutí a vítězství si zasloužily. Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelům za organizaci dnešního utkání.

Vybíral (Tatran): Bohužel jsme dnes nepřijeli v nejsilnější možné sestavě, ale za to jsme předvedli skvělý týmový výkon, od kterého se potřebujeme odpíchnout do dalších zápasů. Škoda, že jsme nedokázali využít nějakou gólovou šanci, která se nám v zápase naskytla. Děkuji holkám za skvělý výkon, fanouškům za podporu, kteří za námi přijeli až do daleké Bystřice n.P., a soupeři za utkání!

Naši partneři