VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 31.8.2017

Nový web, aneb naše know-how je veřejné!

Rozšíření Tipsport Superligy o další dva týmy není jedinou novinkou před touto sezonou! Tatran Střešovice chystá zbrusu nový web plný novinek a vychytávek. Jeho spuštění je naplánováno právě na dřívější start nejvyšší mužské soutěže – na pátek 1.9.
Již na první pohled je patrný hlavní rozdíl oproti zastaralému webu: „Naším hlavním cílem bylo web pro uživatele zjednodušit, zpřehlednit a nabídnout mu moderní interaktivní prostředí, ve kterém bude snadné se zorientovat,“ říká marketingový pracovník oddílu Jan Volák. Hlavní designovou změnou je rozčlenění hlavní stránky webu na aktivní dlaždice, ve kterých rotují aktuální zprávy. „Tímto rozdělením, pro které jsme se inspirovali na webu basketbalových Boston Celtics, jsme chtěli zdůraznit nové členění sportovní složky oddílu na elitní a neelitní týmy a akademii,“ doplňuje Volák.

Web je kompletně propojen se všemi sociálními sítěmi (Facebook, Instagram, YouTube, Flickr), které klub využívá. Zároveň také se statistikami webu Českého florbalu, což pro střešovické příznivce znamená, že budou mít přístup k nejčerstvějším statistikám, a to jak týmovým, tak hráčským. Novinkou na webu je i interaktivní soupiska s fotkami hráčů všech elitních týmů, která po rozkliknutí nabízí detailní profil hráče. Na nových tatranských stránkách však nejsou prezentováni jen hráči, ale díky kontaktním profilům s fotografií i střešovičtí trenéři.

Nový web Tatranu však není napojen pouze na informace ze stránek Českého florbalu, ale i na tréninkový software XPS Network, který Střešovice využívají již čtvrtou sezonou. Při návštěvě webu tak můžete zhlédnout kompletní sbírku střešovických cvičení z tréninků, můžete se podívat na individuální florbalové cviky v podání Milana Fridricha a získáváte přístup do interních dokumentů Tatranu. Klub tím tak vysílá jasné stanovisko, že jeho know-how je k dispozici pro širokou florbalovou veřejnost.


Hlavní chloubou nového webu je interaktivní stránka shrnující základní herní principy tatranské hry a tatranského hráče. Tuto koncepci pro oddíl vypracoval šéftrenér akademie Martin Czeczinkar. „Jsme moc rádi, že můžeme informace o tatranském hráči nabídnout našim fanouškům i uživatelům webu v takto atraktivní verzi. Věřím, že si na tuto stránku najde cestu spoustu florbalových příznivců, kteří načerpají inspiraci a chuť do podobné práce.“


O dalších novinkách, jako třeba o marketingové kampani Tatran Player, se již na novém webu přesvědčte na vlastní oči. Web startuje od pátku 1.9. na staronové doméně www.tatranflorbal.cz.!
 
Naši partneři