Šimůnek, Zloch - Husťák, Kreysa, Piták, Kurell, Navrátil, Kolísko, Mochan, Havlas, Pixa, Faitenhanzl, Kerzel Jan, Řezník, Kolář, Kerzel Jak., Švéda, Wojnar, Váňa, Sádlo

Sestava FbŠ Bohemians

Kratěk, Zavřel - Šobotník, Horák F., Navrátil, Šebek, Dobisík, Krebner, Cabejšek, Surák, Pour, Buršík, Čuda, Slabý, Janata, Otcovský, Kratina, Forman, Palda, Šimáně

Semifinále juniorů se rozhodne zítra na Děkance!

Reportáž ze čtvrtého utkání semifinálové série KB ligy juniorů mezi Tatranem Střešovice a FbŠ Bohemians!

Po čtvrtečním duelu, ve kterém Bohemians získali první bod v sérii,  pokračoval po Velikonočním semifinálový duel KB ligy juniorů dvou pražských exfinalistů minulých let. Stejně jako ve třetím utkání, i včera Bohemka zcela ovládla první třetinu, ve které si vypracovala čtyřbrankový náskok a do šaten se šlo za nelichotivého stavu 1:5. Ve druhé třetině se v obrazu hry příliš nezměnilo a to i přesto, že střešovičtí od poloviny zápasu prokládali svou hru powerplay v šesti hráčích bez brankáře. Ani to však nepřineslo kýžený efekt a i přes značné množství slibných střeleckých pozic svítil po prostřední části na časomíře stav 1:7. Ani do třetí třetiny nevstoupili domácí zrovna ideálně, když hned po půl minutě inkasovali osmou branku. To však paradoxně tatranské mladíky nakoplo a v následujícím průběhu utkání naplno ukázali svou ofenzivní sílu. Kombinovanou hrou v šesti hráčích a vytaženým presinkem zamkli domácí Bohemku na její polovině a vyústěním bylo celkem 5 branek z nichž poslední padla 2 minuty před koncem základní hrací doby. Další již Tatran přidat nedokázal a tak i přes vítězství ve třetí třetině 5:1 putoval druhý bod na Děkanku.

Tato velice kvalitní semifinálová série je tak vyrovnaná a za stavu 2:2 se stěhuje na Děkanku, kde se již zítra v 18:15 uskuteční její rozuzlení v podobě pátého ultimativního utkání! Ve čtvrtek i v pondělí se nás ve Stodole sešlo bezmála 200, tak pojďme podobnou návštěvu zopakovat i na soupeřově půdě!

Komentář trenéra domácích Jiřího Jakoubka: Škoda, že jsem ke konci nenašel nějakou jinou štulpničku u soupeře, mohlo to být dramatičtější. Jinak jsme zase prospali první třetinu, ale to už tu taky bylo. Ve středu zvládneme předvést naše maximum a uvidíme, zda to bude na Bohemku stačit!

Komentář trenéra hostí Martina Formana: Tak dneska od nás povedené dvě třetiny, kdy jsme Tatranu odskočili až o 6 branek. Ve třetí třetině jsme odolávali tlaku a chvílemi zavládl na hřišti chaos, ze kterého těžil soupeř. Jsem rád, že jsme závěr urvali a sérii tak dostali do pátého a rozhodujícího utkání. Myslím, že pro diváky dnes pěkné utkání jako ostatně všechny další a proto bych rád už nyní všechny pozval na středu 18:15 do naší Děkanka ARENY!