VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 12.2.2018

Muži jedou bomby! Připsali si čtvrtou výhru a jen tři body je dělí od čtvrtého místa

S T Ř E Š O V I C E - Celkem deset gólů viděli fanoušci ve STODOLA Aréně, z toho hned osm do brány hostů ze Sparta arény! Domácí ukázali, že se jejich forma postupně zvedá a vyhlášený útok na čtvrté místo není zcela nereálný.
23., neděle 11.2., STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Domácí
8:2
Sparta Hosté
(0:0, 6:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 21. Němeček (Ullmann), 23. Slavík (Beneš), 24. Beneš (Ullmann), 24. Meliš, 30. Ullmann (Deutsch), 40. Němeček, 52. Brautferger (Jiří Kolísko), 53. Beneš (Ullmann). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 4:3. Diváci: 252.
Tatran
Rebro (Kafka), Tlapák, Heřmanský, Komárek, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Jiří Kolísko, Jan Kolísko, Slavík, Jakub Kolísko, Beneš, Meliš, Němeček, Svoboda, Vítovec, Ullmann, Brautferger
Sparta
Beneš (Eckhardt) - Ježek, Bartoš, Zouzal, Čermák, Košir, Marvánek, Zeman, Jaroš, Svatoš, Koščo, Kareš, Krejča, Časar, Kalaš, Pruner, Špalek

Komentář k zápasu

Mladý Marek Beneš nově nosí na rameni kapitánskou pásku a dokazuje, že není jen dobrý lídr, ale i střelec. Jeho první nedělní gól, třetí Tatranu v zápase, rozhodl o třech bodech pro Střešovice. Ty se sice nikam v tabulce neposunuly, ale pouhé tři body je dělí od čtvrté pozice, na kterou skvadra trenéra Luďka Beneše vyhlásila v nedávné době útok. 

Mladí Benešovci, kteří v minulé sezóně brali bronzové medaile, by rádi navázali na loňský úspěch a byli minimálně stejně úspěšní. Sparta mohla dělat co chtěla, přesto Michala Rebra překonala pouze dvakrát, díky čemuž domácí v klidu dokráčeli k vítězství a na kontě mají čtvrtou výhru v řadě. Že by návrat Mikuláše Komárka ze švýcarského Usteru a Ondry Němečka s Markem Benešem z Pixba nastartovali tým k lepším výsledkům? Uvidíme. Jedno je však jisté. Tatranští našli formu a na to nejlepší se nejspíš můžeme těšit do play-off, ve kterém, snad, dojdeme co nejdál a náš poslední zápas sezóny bude vítězný.

Ohlasy trenérů

Beneš (Tatran): Kvalitní utkání. Jsem spokojen s výsledkem i s naší obrannou hrou, ve které je přesto stále co zlepšovat. Naopak se musíme vyvarovat zbytečných faulů a zlepšit efektivitu v koncovce. Děkujeme soupeři za utkání.

Kašpárek (Sparta): Poslední dva zápasy se hrozně nadřeme na vstřelení branky. V první třetině jsme za stavu 0:0 spálili dvě gólové příležitosti. Kdybychom dokázali alespoň polovinu našich tutových šancí proměnit, hrálo by se nám daleko jednodušeji. Tatranu se podařilo proměnit téměř vše a zaslouženě vyhráli. Gratuluji.

Naši partneři