Sestava Tatran Střešovice

Rebro (Kafka) - Nehila, Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Jiří Kolísko, Jan Kolísko, Jakub Kolísko, Slavík, Sládeček, Beneš, Meliš, Němeček, Svoboda, Gašparík, Ullmann, Váňa

Sestava FbŠ Bohemians

Kratěk (Kotouček) - Zezulka, Šebek, Dobisík, Krebner, Cabejšek, Šimek, Šefčík, Forman, Čihák, Miščík, Kieler, Mandík, Höffer, Kindl, Palatínus, Růžek, Šárka, Krbec

Branky a nahrávky: 15. Jakub Kolísko (Švejkovský), 25. Nehila (Slavík), 27. Svoboda (Váňa), 32. Svačinka (Beneš), 34. Beneš (Deutsch), 35. Svoboda (Váňa), 55. Meliš (Beneš), 58. Beneš, 58. Ullmann (Meliš), 60. Slavík (Meliš) - 3. Kieler (Krebner), 34. Zezulka (Růžek), 35. Šárka (Cabejšek). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 2:3. Diváci: 265.

VÝHRA: Tatraňáci nadělili Bohemians desítku, v úterý vyzvou Chodov

S T Ř E Š O V I C E - Ačkoliv Bohemians skórovali jako první, z utkání odchází poraženi. Benešovi svěřenci své soky vyprovodili desítkou, přičemž navrátilec do sestavy Rebro inkasoval pouze třikrát. Další zápas čeká tatranské muže už v úterý.

Vstup Tatranu do utkání, a hlavně navrátilci Michalu Rebrovi, nevyšel. Ačkoliv po půl minutě hry Rebro míček vyrazil, záludnou střelu o dvě minuty později už nedokázal pokrýt. Jakoby tento gól ale Střešovice nakopl - výkon hráčů se po něm začal zvedat a došel až do bodu, kdy v patnácté minutě skóroval Jakub Kolísko

V prostřední periodě už pak dominovali hráči z Prahy 6, tedy domácí, když pěti góly upevnili vedení, které upravili o čtyři góly ještě v závěrečné periodě. Tatran Střešovice tak své soky Bohemians porazil vysoko 10:3 a díky zisku tří bodů poskočil na šestou pozici. Hrdinou duelu se stal Marek Beneš (2+2) a Milan Meliš (1+2).

Nedělním utkáním to ale nekončí, svěřence Luďka Beneše čeká další zápas již toto úterý, doma přivítají borce z Chodova

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV| úterý 14.11. od 19:00| STODOLA Aréna Střešovice

Luděk Beneš (Tatran): Radost z načepované desítky mi trošku kazí skutečnost, že to odskákal můj stříbrný parťák z Prague Masters. Zápas jsme opět rozehráli vlažně a soupeř šel do vedení. V průběhu první třetiny jsme ale dokázali svůj výkon stupňovat a vyšší kvalitu udržet po celý zbytek utkání. O výsledku rozhodla naše vyšší, i když zdaleka ne maximální, produktivita ve druhé třetině. Celkově kvalitní utkání ve slušném tempu. Děkujeme skvělým divákům i soupeři.

Michal Jedlička (Bohemians): Celkem pohledné utkání, které bylo ve velkém tempu a divákům se určitě líbilo. Vytvořili jsme si hodně vyložených šancí, které jsme neproměnili a soupeř nás šeredně vycvičil v produktivitě. Děkujeme soupeřům i divákům.