Ženy prohrály s Chodovem a po základní části budou čtvrté

Střešovické florbalistky dokázali duel proti rivalkám z Chodova v posledních minutách zdramatizovat, ale body neukořistily. I když základní část ještě není dohrána, je jisté, že do playoff půjdou ze čtvrté pozice.

Tuto sezónu třetí pražské derby mezi ženami Tatranu a Chodova lépe rozehrály hráčky hostů z Prahy 11, které už v první minutě skórovaly. Přes to, že Střešovice svého soupeře v úvodní třetině přestřílely, gólově se jim nedařilo a byla z toho nakonec až další inkasovaná branka.

Po přestávce se pokračovala v nastaveném režimu. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale změna skóre nepřicházela. Před polovinou utkání Tatran dostal výhodu v podobě přesilovky. Ani ta však ke kýženému gólu nedopomohla a po dalších deseti minutách už to vypadalo, že prostřední dvacetiminutovka skončí bez gólu. Bohužel pro domácí však dokázal Chodov čtyřicet vteřin před sirénou proměnit samostatný únik a do závěru utkání se šlo za stavu 0:3 z pohledu Střešovic.

I v závěrečné části na sebe branka nechala dlouho čekat. Tatran, který nejprve ustál vlastní vyloučení, ještě dokázal zmobilizovat své síly a dvěma rychlými góly stáhnout vedení soupeřek na jedinou branku. Ačkoli do konce zbývalo šest minut, vytoužená vyrovnávací střela nepřišla a Střešovice znovu prohráli se svými pražskými rivalkami o jedinou branku. Nyní je čtvrtá pozice Tatranu již jistá, jelikož týmy pod i nad ním, čítají větší než tříbodový rozdíl.