VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 6.2.2018

V neděli nás čeká ÚNĚTICKÉ DERBY!

V neděli v 17:00 čeká STODOLA Arénu Střešovice druhý ročník ÚNĚTICKÉHO DERBY, ve kterém stejně jako v loňském roce vyzveme ACEMA Spartu Praha! Přečtěte si v článku co vše je pro vás připraveno a proč byste v neděli neměli chybět!

ÚNĚTICKÉ DERBY, ANEB 1 BRANKA = 1 PIVO

Stejně jako v minulém premiérovém ročníku Únětického derby jsme pro vás spolu s partnerem utkání Únětickým pivovarem připravili super diváckou akci! Stačí pouze u vstupu nahlásit, zda budete fandit Tatranu, nebo Spartě a bude vám přidělen náramek příslušné barvy! Pokud jste starší 18ti let, můžete si ve vstupním vestibulu pokaždé, když váš tým vstřelí branku vyzvednout jednu chlazenou a čepovanou únětickou desítku! Bude se hrát o důležité 3 body a oba aktéři nedělního derby hrají ofenzivní florbal, takže věřme, že o velký počet branek nebude nouze a fanoušci ani jednoho z táborů nezůstanou na suchu! :) 

NA CO DALŠÍHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kromě již výše zmiňované akce vás čeká i přestávková soutěž, do které věnoval ceny partner utkání Únětický pivovar! Samozřejmě se můžete těšit i na kvalitní florbal! Sparta je letos silná a aktuálně okupuje čtvrtou příčku Tipsport Superligy! Přesně té chce ale před startem playoff dosáhnout i momentálně sedmý Tatran Střešovice, a pokud všechna zbylá utkání základní části dokáže družina trenéra Luďka Beneše vyhrát, je tento cíl velice reálný! Hraje se tedy o hodně, těšíme se na skvělou atmosféru, na které se budou podílet jak fanoušci Sparty, tak i domácího Tatranu! Těšíme se na vás!

 
Naši partneři