VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 27.11.2017

Tatranský web vévodí Superlize!

Se startem probíhající sezony v pátek 1.9. jsme spustili i nové webové stránky! Od jejich počátku věnujeme do jejich fungování značné množství úsilí, které se vyplácí! Tatranský web totiž vévodí českému florbalu! Více v článku..

TATRANSKÝ WEB VÉVODÍ SUPERLIGOVÝM STATISTIKÁM!

V pátek 1.9. byl spolu se startem probíhajícího ročníku Tipsport Superligy spuštěn i nový tatranský web. Prvním oficiálním článkem byl "POMOCNÍK NA NOVÉM WEBU", ve kterém se i nyní stále dočtete cenné informace, pokud ještě nejste na našem webu úplně zorientovaní! Nové webové stránky jsme spouštěli s mottem hlásajícím, že NAŠE KNOW-HOW JE VEŘEJNÉ

"Hlavním cílem bylo web pro uživatele zjednodušit, zpřehlednit a nabídnout mu moderní a interaktivní prostředí, ve kterém bude snadné se zorienovat," prohlásil v den spuštění webu marketingový pracovník Jan Volák. "Na plnění tohoto cíle jsme intenzivně pracovali i v měsící září, kdy jsme ještě web ladili přesně k potřebám tatranských fanoušků, hráčů a rodičů, kteří web navštěvují nejčastěji. Drobné úpravy v mobilní verzi a v úvodním layoutu webu vedly k tomu, že zpětná vazba od naprosté většiny uživatelů je velice pozitivní, což nás samozřejmě těší," doplňuje tatranský markeťák. Práce marketingového týmu Tatranu se promítla i do statistik návštěvnosti vygenerovaných v rámci setkání marketingových pracovníků oddílů Tipsport Superligy. V téch totiž tatranský web dominuje celé nejvyšší mužské soutěži! Ve všech třech úvodních měsících (září, říjen, listopad) totiž překročil číslo 15 500 návštěvníků měsíčně, což bylo v každém měsící v porovnání s ostatními nejen superligovými celky číslo nejvyšší! Měsíčně nové stránky střešovického florbalu navštíví až 6000 unikátních uživatelů! "Statistiky webu samozřejmě sledujeme a moc nás těší! Nejde ani tak o prvenství jako o absolutní číslo návštěv, které je pro nás prozatím příjemným překvapením. Je to práce celého marketingového týmu. Za skvělou grafikou, kterou jsme pro letošek inovovali, stojí Tomáš Fibiger a pravidelnými zápasovými preview a reporty udržuje stále návštěvníky náš klubový redaktor Tomáš Matoušek!" 


Děkujeme všem návštěvníkům našeho webu! Věříme, že cíle, které byly vytyčeny při tvorbě webu byly naplněny, a že je pro vás web přehledným a rychlým zdrojem informací o dění ve střešovickém florbalu. Ty nejzajímavější prvky webu (XPS databáze cvičení, kampaň TATRAN PLAYER,...) se pro vás budeme snažit stále inovovat! Cílem pro další období je udržet nastolenou pravidelnost a zajímavost článků a fanoušky tatranského florbalu soustavně informovat o dění v klubu! 

 
Naši partneři