VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pátek 15.12.2017

Tatranský den: Poslední florbalový den v tomto roce

Již tuto neděli se můžete těšit na zakončení kalendářního roku 2017 ve STODOLA Aréně ve Střešovicích. Hrát budou hned čtyři elitní tatranské týmy. Dva ženské, dva mužské. Kromě soutěží o hodnotné ceny a vystoupení Chilli Cheerleaders se můžete těšit i na navrátilce Marka Beneše s Ondřejem Němečkem.

Je to tady! Poslední utkání střešovických florbalistů v kalendářním roce 2017 již tuto neděli 17.12.2017. Hned celý den bude patřit florbalu: v deset hodin vykopnou utkání proti Bivojkám z Litvínova juniorky, od půl jedné se představí junioři s Libercem. Pokračovat budeme ve čtvrt na čtyři zápasem žen

Svěřenkyně Miroslava Vybírala byly dlouho dobu na osmé pozici, nyní spadly na devátou. Na poslední postupující tým do play-off, Jičín, jim však schází pouhý bod. Soupeřkami hráček kolem Elišky Drbalové budou ženy Královských Vinohrad, které letos uhrály devět bodů. Zlatou tečkou pak bude od šesti duel mužů proti Mladé Boleslavi. K týmu by na toto utkání měli připojit i Marek Beneš s Ondřejem Němečkem, kteří se již tento pátek vrací do Česka ze třítýdenního pobytu ve Švédsku. Po tu dobu nastupovali za A-tým Pixba a v severské zemi zanechali parádní stopu!

Muži Luďka Beneše jsou aktuálně sedmí, Mladoboleslavští jsou druzí, přesto jsme na domácí palubovce Technologů brali body. Máme se tedy nač těšit. 

Hlavním partnerem dne je PSN - Pražská správa nemovitostí, se kterou můžete soutěžit o projížďku BMW i8 a další hodnotné ceny! Kromě toho bude celý den probíhat v nadačním charakteru již tradiční Vánoční sbírky na střešovické vozmeny. V loňském roce se nám společnými silami podařilo vybrat více jak 7 000 Kč a v letošním roce bude sbírka umocněna tím, že finální vybranou částku partner celého dne PSN zdvojnásobí! Vstupné na všechna utkání bude dobrovolné formou příspěvku do této sbírky. 

Zapomínat nesmíme ani na vystoupení našich Chilli Cheerleaders, občerstvení od Café bar Na Andělce, ZLEPŠUJ SE mladší a starších žákyň, elévů a přípravkářů. Pojďte společně s námi oslavit třetí adventní neděli a vytvořit pro všechny tatranské týmu tu správnou střešovickou atmosféru.

HARMONOGRAM DNE:
10:00 juniorky vs. SK Bivoj Litvínov
12:30 junioři vs. FBC Liberec
15:15 ženy vs. SKV Florbal
18:00 muži vs. Florbal Mladá Boleslav

 
Naši partneři