Tatranky v Jičíně cenné body nezískaly.

V sobotu 9.1. absolvovali Tatranky cestu do pohádkového Jičína. Výlet za uloupením Rumcajsova pokladu (jak zápas nazval hlavní trenér Miroslav Vybíral), však dopadl lépe pro domácí a Tatranky si tak ztížily cestu k vysněnému Play-off.

Do utkání lépe vstoupil Tatran, když po jedenácti minutách otevřela skóre Adéla Kramperová po asistenci Liany Matěvosové. Vedení však netrvalo dlouho, když za dvě minuty Jičín odpověděl v podobě vyrovnávacího gólu a v zápětí se dostal po přesné střele do vedení. Do šatny se odcházelo za stavu 2:1 pro Jičín.

Začátek druhé třetiny byl opět v režii Tatranek. Čtyři minuty po vyhraném úvodním buli se po asistenci Barbory Zabavské trefila Lucie Köhlerová, která o dalších pět minut později dostala Tatran do vedení po nádherné střele přímo pod břevno a golmance soupeře tak nedala sebemenší šanci. Stejně jako v předchozí třetině i v této patřil konec Jičínu, kdy dvě minuty před konce vyrovnala Žůrková na konečný stav druhé třetiny 3:3.

Do poslední části utkání se nastupovalo za vyrovnaného stavu, který však netrval příliš dlouho. Hned v druhé minutě opět skórovala Žůrková a poslala Jičín do vedení. Zápas se přiostřoval a oba týmy tak dávaly najevo, že bodů jen tak nevzdají. Tatranu se za celou třetinu nepodařilo dostat míček za záda domácí golmanky a jičínská Žůrková navíc ještě čtyři minuty před koncem upravila skóre na konečných 5:3. Tatranky se ještě snažily hrou v šesti zvrátit chod zápasu, bohužel bez úspěchu.

Nezbývá nic jiného, než se pořádně připravit na další utkání se sokolkami z Vinohrad, které se odehraje v úterý 12.1. v domácí stodole. Už není kam ustupovat a Tatranky se musí poprat o každý bod, pokud chtějí pomýšlet na cíl v podobě Play-off.