Tatranky během soustředění zvládly i svatbu

Poslední dny prázdnin trávily Tatranky ve střešovické hale, kde během několika denního soustředění pilovaly poslední drobnosti před začínající sezónou. Čekalo je však jedno velké zpestření a to role svatebčanek.

Tréninkový dril se pozvolna rozjel ve čtvrtek, kdy na Tatranky čekaly dvě tréninkové jednotky plné střelby a individuálních činností. Hlavní část soustředění však přišla v pátek, kdy nastal den D. Tatranky před sebou měly nelehký úkol, kdy místo několikahodinového chystání se na svatbu, se v 8:00 už rozběhávaly v hale a po tréninku měly na přípravu a přesun pouhopouhé dvě hodiny. Vše ale výborně zvládly a již ve 12:00 byly připravené být svědky životní události jedné z brankářek a členky realizačního týmu Sofie Francové.

Sofie se svým nastávajícím Kubou si řekli své ANO v Písecké bráně v pátek 28. 8. 2015. Od této chvíle mají Tatranky na soupisce nové jméno a to Sofie Chlanová.

Czech Open

Tatranky na zbytek dne a sobotní dopoledne dostaly tréninkové volno a proto mohly s novomanželi řádně oslavit tuto událost. Během sobotního odpoledne a celé neděle vše dohnaly a v dobré svatební náladě, tak zakončily poslední přípravné soustředění před novou sezónou.

Za celý tým žen a Tatran Střešovice přejeme novomanželům Chlanovým hodně štěstí na společné cestě životem.

Svatba