Tatran sestřelil Panthers 11:2

Elitní tým žen smetl Panthers poměrem 11:2. V utkání dominoval od začátku do konce a pojistil si své místo v top čtyřce.

Pražské derby, které se v neděli odehrálo ve střešovické Stodole bylo jednoznačnou krasojízdou Tatranu. Jeho hráčky se dostaly do vedení již během třetí minuty a do konce první třetiny nasázely hned pět branek. Drápky vystrčily čtyři vteřiny před koncem i Pantherky, které sebraly brankářce Drbalové naději na čisté konto.

I prostřední třetina vyzněla lépe pro domácí. Po úvodním navýšení na 6:1 a nevyužité přesilové hře Střešovic. Přišla sice delší pasáž bez vstřelené branky, domácí si to však vynahradili v posledních pěti minutách, kdy skórovaly hned dvakrát a do třetí třetiny si zajistili pohodlný sedmibodový náskok.

Závěrečná dvacetiminutovka se nesla ve znamení vyloučeních, přičemž každý z týmů byl potrestaný dvěma. Tatranu se podařilo proměnit obě a v mezičase ještě jeden gól přidat. Hráčky Panthers byly nakonec úspěšné jednou, čímž stav upravily pouze kosmeticky. Tatran si tak připisuje vysokou výhru 11:2 a může se připravit na obtížné duely proti Chodovu a Ostravě.