Tatran i nadále okupuje v G2lize vedoucí pozice

Nedělní odpoledne 24.1. odcestovali junioři do Náchoda, kde sehráli 19. kolo G2 ligy, které mělo napovědět, zda-li budou i nadále usilovat o možnost setrvat v TOP 3 soutěže po základní části. Výsledek 16:3 potvrdil vzrůstající formu.

Tatran byl od úvodního hvizdu aktivnějším týmem a tlačil soupeře na jejich polovině. Obranný val soupeře se podařilo prolomit Slukovi již v čase 2:18. Tatran pokračoval v aktivní hře a soupeř hrozil pouze z ojedinělých brejků. Jeden z nich hráči z Náchoda brzy využili a vyrovnali utkání na 1:1. V čase 8:59 se po krásné přihrávce Kopeckého prosadil po druhé v utkání Sluka. Druhá polovina první třetiny se odehrála na soupeřově polovině. Tatran přidal na obrátkách. Do konce první třetiny přidal tři branky a odcházel do šaten s pohodlným náskokem 5:1. Po jedné brance přidali Vondruška, Tlapák a Kolísko.

Druhou třetinu nezačali hráči Tatranu vůbec dobře, zdrželi se v šatně příliš dlouho, a tak museli začít v oslabení. Tatranští zvládli oslabení výborně a mohli dále pokračovat ve své hře. V čase 26:10 se prosazuje poprvé v zápase mladíček Pixa a navyšuje skóre zápasu na 1:6. Tři minuty po brance Tatranu se prosadil také Náchod. Jakoby tento gól Tatran nabudil a do konce druhé třetiny dokázal vsítit další tři branky. V čase 32:57 se prosadil Kolísko. Na 2:8 zvýšil Pixa. Minutu před koncem se dalekonosnou střelou prosadil Čepelka a ukončil tak druhou třetinu zápasu.

Třetí třetina začala v režii Tatranu a po minutě a půl vstřelil Wojnar desátý gól zápasu. Další gól do náchodské branky přidal Šafář. V čase 44:22 si připsal svůj premiérový gól za Tatran náchodský odchovanec Ondřej Hušek. Po menším výpadku se z nenápadné akce snížili náchodští na 2:12. Třináctý zářez přidal Wojnar po nahrávce od Kolíska. Druhý gól v zápase přidal z dorážky Vondruška. Na 3:15 zvýšil dorostenec Matěj Kurell a zápas uzavřel vstřelením hattricku dorostenecký supertalent Marek Pixa. Tatran si tak pohodlně došel pro vítězství a z dalekého Náchoda si odvezl 3 body.

Přijďte podpořit naše juniory již tuto sobotu 30.1. od 19.00 do SH na Jižním Městě, kde se sehraje pražské derby mezi Tatranem a Chodovem!!!