Tatran čeká dohrávka 3. kola proti SKV

V dohrávce čeká na Tatran druhé pražské derby ročníku.

Pět dní po Poháru mistrů čeká na Tatran dohrávka 3. kola Livesport Superligy, která do Řep přivede tým SKV. Tým Milana Fridricha musí rychle zapomenout na páteční zklamání, když doma v odvetě čtvrtfinále Poháru mistrů prohrál s Wilerem gólem v poslední minutě a jeho cesta za obhajobou skončila. Návratem do reality a třeba i receptem na zlepšení nálady tak pro Střešovice bude pražské derby.

Královské Vinohrady mají na kontě, stejně jako Tatran, jednu výhru a jednu porážku. Celek z Riegrových sadů nejprve v prvním kole nestačil na Spartu, které podlehl těsně 2:4, následně však dokázal vykouzlit velké překvapení v podobě porážky Vítkovic 7:6 v prodloužení. SKV má navíc v živé paměti i to, jak dokázalo na začátku loňské sezóny o body obrat i Tatran, když na jeho hřišti vyválčilo bod za prohru v prodloužení. Druhé utkání pak bylo přeci jen v trochu jiném režimu, když Tatran vyhrál vysoko 10:1.

Nejproduktivnějšími hráči obou celků jsou zatím Petr Majer a Pavel Hájek, kteří posbírali shodně po 4 bodech. Oba týmy také rozdělili dva předchozí duely mezi oba své brankáře. V případě Tatranu jsou to Tomáš Jurco a Lev Kliment, v případě SKV pak Mikuláš Futschik a Aleš Křepelka.

Dohrávka 3. kola mezi Tatranem a SKV startuje v Řepích ve středu ve 20 hodin.