VÍC NEŽ JEN FLORBAL

neděle 13.5.2018

Tatran Cup starších žáků a dorostenek je minulostí!

Úvodní hrací víkend Tatran Cupu dorostenek a starších žáků je minulostí! Celkem 16 týmů ve 2 kategoriích svedlo téměř 40 zápasů a jako již tradičně to bylo pořádné drama! No a jak to vše dopadlo? To se dozvíte v článku!

STARŠÍ ŽÁCI

Kvalitně obsazenou kategorii starších žáků opanovaly týmy z pražské a středočeské ligy starších žáků. Po semifinálových výhrách si to o zlato rozdali starší žáci Black Angels a Florbal Mladá Boleslav. Šťastnější byli středočeši, kteří si tak spravili chuť po tom, co jim jen o vlásek unikla účast na letošním mistrovství ČR. V souboji poražených semifinalistů přehráli hráči FbC Hradec Králové pražské Prague Tigers

CELKOVÉ POŘADÍ

1. Florbal Mladá Boleslav

2. Black Angels

3. FbC Hradec Králové

4. Prague Tigers

5. FBC Liberec

6. ACEMA Sparta Praha

7. Tatran Střešovice RED

8. Snipers Bratislava

9. Slovan Jindřichův Hradec

10. Tatran Střešovice BLACK

11. Florbal Ústí 

12. SK Dvojka Praha 

DOROSTENKY

Po odhlášení FBC Plzeň těsně před turnajem nakonec v této kategorii soutěžily celkem 4 dívčí týmy. Nově utvořený výběr Karlovarska zdatně konkuroval papírově silnější trojici soupeřů, která si to společně rozdala o medaile. V semifinále dokázaly hráčky FBC Liberec porazit Ivanti Tigers JM a následně prohrály svůj souboj s domácími hráčkami Tatranu Střešovice, které si tak z Tatran Cupu odváží zlato. V bitvě o bronz ukázaly větší kvalitu hráčky Tigers, které přehrály karlovarský výběr. 

CELKOVÉ POŘADÍ

1. Tatran Střešovice

2. FBC Liberec

3. Ivanti Tigers JM

4. Karlovarsko

Děkujeme všem šestnácti týmům za účast a super výkony po dobu celého víkendu! Úvodní hrací víkend letošního Tatran Cupu je tak minulostí a my se již nyní těšíme na vaši účast v příštím roce! 

FOTOGALERIE

FLICKR

FACEBOOK

 
Naši partneři