VÍC NEŽ JEN FLORBAL

sobota 27.1.2018

Raiffeisen Leasing Day: STODOLU čekají čtyři elitní zápasy

Tatraňáci pozor! Opět tu máme pořádnou nálož zápasů. Hned čtyři elitní týmy se představí v jeden den pod jednou střechou a vy máte jedinečnou možnost být s partnerem akce Raiffeisen Leasing Day u toho! Těšit se můžete na tatranský plakát, soutěže o ceny, domácí kotel či catering na Andělce.

Již tuto neděli nás opět čeká den s florbalem! V průběhu dne se představí všechny čtyři střešovické elitní týmy, které svedou nelehkou bitvu o další body do tabulky. Program nastartují v deset hodin juniorky proti IBK Hradec Králové, o půl jedné pak změří své síly junioři s Gullivers Sokol Brno I. 

Tatranské ženy, které dlouhou dobu statečně držely osmou pozici, se vinou několika nepovedených utkání propadly na desáté místo, byť na osmé Židenice ztrácí jediný bod. Svoji šanci na návrat zpět do elitní osmičky tak budou mít v duelu s Libercem, který je se stejným počtem bodů na devátém místě. Domácí to ale nebudou mít nijak jednoduché, obzvlášť pak brankářka Eliška Drbalová, jelikož soupeřky táhne navrátilec ze Švýcarska, Michaela Mlejnková. Ta prozatím zaznamenala jednatřicet gólů a čtrnáct asistencí a je tak důležitým článkem Liberce. 

Večerním utkáním pak bude duel mužů s Pardubicemi. Výběr Luďka Beneše drží sedmé místo, hosté z pardubického kraje jsou se stejným počtem bodů, jednatřiceti, osmí. Do sestavy by se už měl vrátit Mikuláš Komárek, který půl roku sbíral zkušenosti ve Švýcarsku, trenér Koubek na opačné straně zase nedávno přivítal zpět v sestavě Martina Zozuláka, který se vrací po dlouhém zranění. 

Celý program bude pod záštitou partnera dne RAIFFEISEN LEASING, se kterým budete moci soutěžit o zajímavé ceny. U vstupu pak navíc každý Tatraňák obdrží plakát, pro domácí fanoušky navíc bude opět připraven fanouškovský sektor

10:00 juniorky vs. IBK Hradec Králové
12:30 junioři vs. Gullivers Sokol Brno I. 
15:15 ženy vs. FBC Liberec
18:00 muži vs. Sokol Pardubice 

 
Naši partneři