První výhra nad Ostravou vysoko 10:1
![](https://php.esports.cz/images/min.php?topcut&exact&w=1420&h=600&mtime=1600164717&file=https://www.tatranflorbal.cz//foto/ova.png)
Výhra nad Ostravou 10:1 znamená vedení ve čtvrtfinálové sérii 1:0!
Ve včerejším zápase jasně dominovali domácí. Hned v první minutě se z rozehrávky volného údery trefil Milan Fridrich. Na tento gól ještě stihli hráči Ostravy odpovědět, byl to ale také jejich poslední gólový zápis v tomto utkání. Do vedení nás opět dostal Ondřej Riebauer. Na něho navázal střelou tahem pod horní tyč Tomáš Nushart. Po něm se ze vzduchu prosadil Jiří Kolísko. Na 5:1 zvyšoval střelou ze středu hřiště Miroslav Mayer a poslední zásah v první třetině zaznamenal Jan Řehoř po krásné přihrávce Ondry Riebauera.
Všechny zbývající branky padly ve druhé třetině. Tu první vstřelil Marek Beneš po několika povedených kličkách na středu hřiště. Z rychlé rozehrávky volného úderu skóroval Milan Fridrich. Střelou ze vzduchu se prosadil, již podruhé v zápase, Miroslav Mayer. A poslední gól utkání vstřelil Ondřej Riebauer a završil tak skóre na deseti vstřelených brankách.
A protože ve třetí třetině již na žádné ze stran góly nepadly, skončil zápas výsledkem 10:1 pro domácí a dnes se již můžeme těšit na druhé čtvrtfinálové utkání, které začíná v 18:00 na Tatranu!