VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 7.3.2018

OTEVŘENÝ DOPIS TATRANSKÝCH VOZMENŮ!

Přečtěte si dopis, který za všechny tatranské vozíčkáře napsal jejich předseda Martin Kosinka!

Ahoj fanoušci Tatranu, přátelé a kamarádi,

rád bych vám všem právě nyní chtěl poděkovat za podporu, kterou jsme od vás všech obdrželi.

Zvláště bych chtěl poděkovat:

- těm, kteří nám vloni pomocí aplikace ČEZ pomahejpohybem.cz naběhali, naplavali, najezdili (zapojili se i samotní vozmeni, protože aplikace zaznamená i jejich sportování) potřebný počet bodů tak, aby nám na jeho základě vyplatil ČEZ slíbený grant ve výši 60.000 Kč.

- těm, kteří nám přispěli ve "Stodole" na prosincovém superligové utkání s Mladou Boleslaví, jehož dobrovolné vstupné bylo připsáno na účet florbalového oddílu vozíčkářů. Vybralo se úctyhodných 10.863 Kč. 

- dále partnerovi florbalového oddílu Tatranu Střešovice - společnosti PSN, která celou sbírku zaštítila a zároveň se zavázala vybranou částku zdvojnásobit. K předání dojde při čtvrtém zápase čtvrtfinále play-off v neděli 18.3.

- zapomenout nemohu ani na sbírku tatranských elévů, kteří mezi sebou vybrali několikatisícový obnos.

- dík za "Sašinu fan shop kasičku", kde se nám střádají "drobné", které po nákupu nechcete vrátit a nám to ročně přinese další tisíce korun

- děkuji Tatraňákům jako je pan Vojtěch, kteří nám přispívají pravidelným měsíčním převodem a všem osobním dárcům, kteří nám pomohli

- a samozřejmě všem ostatním "profesionálním" dárcům a společnostem

No, a teď to hlavní a důvod proč píši "až dnes": výsledkem vaší podpory je nový sportovní vozík, který jsme převzali tento týden. Jeho cena je cca 130.000 a značnou část jste nám tedy uhradili právě vy. 

Za to všem jménem oddílu vozmenů upřímně děkuji a věřím, že stejně jako se Tatran spojil pro nás se nyní spojí i pro hráče A-týmu, kteří budou o víkendu v sérii s Vítkovicemi za zády potřebovat pravé TATRANSKÉ PEKLO!  

Martin Kosinka

předseda oddílu vozíčkářů Tatranu Střešovice

 
Naši partneři