VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pátek 5.1.2018

Muži končí v Poháru před branami finále. Pokračujeme však už zítra na Chodově!

Ambice Střešovic na postup do finále Poháru České pojišťovny se po čtvrtečním utkání rozplynuly. V duelu dvou historicky nejlepších celků ligy byl tentokrát tím lepším tým Pavla Bruse z Ostravy, který díky kvalitní obraně nedovolil domácím příliš šancí.

Bylo to utkání jako řemen. Dva historicky nejúspěšnější kluby v historii českého florbalu - Tatran a Vítkovice - se střetly na domácí palubovce Střešovic. Byť první dějství skončilo těsnou výhrou hostů 2:1, byli to právě oni, kdo skóroval i v prostřední části a vytvořil si tím kvalitní náskok.

Domácí Marek Beneš sice přidal za svůj tým i druhý gól, ale na jeho gólový počin nikdo z domácích borců nenavázal. Naopak v družině Pavla Bruse tři minuty před koncem zápasu skóroval podruhé Lukáš Hájek a podtrhl tím postup Vítkovic do finále v Mostě, kde se Ostravané střetnou se svým dalším rivalem - Mladou Boleslaví. I tak muži zanechali kvalitní stopu, dostali se totiž mezi top čtyři nejlepší týmy v Poháru České pojišťovny navzdory nepříliš povedené sezóně. 

Už v sobotu muže Luďka Beneše čeká mač na Jižním Městě proti Chodovu, který je v tabulce druhý se ztrátou jediného bodu na první Boleslav. Tatranským patří aktuálně osmé místo, přesto nesčetněkrát dokázali, že umí hrát i na Chodov.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice| sobota 6. ledna od 19:00| SH Jižní Město

 
Naši partneři