VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 12.3.2018

Juniory čeká rozhodující utkání s Boleslaví o postup do čtvrtfinále

Po domácím válci odjeli junioři do Mladé Boleslavi, zde ale nedokázali navázat na výkon z předešlého večera a padli po prodloužení, čímž se série vrací do STODOLY. A zde se rozhodne. Postoupí do čtvrtfinále Tatran? Nebo snad Mladá Boleslav?

PSN Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 22:4 (6:1; 7:0; 9:3)

Večerní utkání Tatraňákům sedlo. Každá druhá střela na bránu soupeře skončila gólem, tým Jiřího Jakoubka navíc dominoval nejen na skóre, ale i na hřišti. Soupeře k ničemu nepouštěl a trestal každou chybu. Neskutečný výkon podal Marek Pixa, který z této gólové smrště odešel s jedenácti body (6+5). Jedinou kaňkou na utkání byl vlažnější závěr, ve kterém Pražané dovolili svému soupeře třikrát skórovat. 

Technology Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 9:8p (2:2; 3:4; 3:2 - 1:0)

Přání, které po prvním zápase vyslovil trenér Tatranu Jakoubek, tedy ukončit sérii již ve druhém zápase, se nenaplnilo. Hra byla od začátku utkání velmi vyrovnaná, mírnou převahu si Střešovice vytvořily v prostřední části, kdy dali o gól víc jako soupeř. Přesto to byl právě tým Petra Kološe, kdo dal o gól víc v závěru a bylo srovnáno

Pak už Mladoboleslavským stačilo deset sekund a byl konec prodloužení. Hostům z Prahy chyběl v sestavě kanonýr Pixa, s ním by byl průběh utkání možná o něco jinačí. Série se tak přesouvá opět na půdu Tatranu. "Rozdíl mezi včerejškem a dneškem byl ten, že jsme při každém vedení propadli v bohorovnost a ta se vždy nevyplácí. Tahle zasloužená prohra odhalí, jak na tom náš tým opravdu je a zda máme lídry, kteří dokážou v rozhodujícím utkání vytvořit rozdíl," komentoval po prohře Jakoubek. 

Rozhodující utkání se odehraje 13. března od 20:15 ve STODOLA Aréně Střešovice


 
Naši partneři