VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 14.3.2018

Junioři zvládli vyhrocené utkání a postupují do čtvrtfinále

Tatranští junioři to dokázali! Postoupili z osmifinále do čtvrtfinále, ve kterém vyzvou Ostravu. Přesto tomuto kroku předcházelo nejedno náročné utkání.

PSN Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 6:5 (2:1; 3:2; 0:2 - 1:0)

Po domácí výhře 22:4 přišla další den sprcha v podání prohry po prodloužení na půdě Boleslavi. Ta si řekla o slovo a vrátila celou sérii zpět do Prahy. V úterním rozhodujícím duelu pak byla hra velmi vyrovnaná a hlavně na obou stranách nemálo tvrdá. Domácí Tatran sice v utkání po většinu času vedl, hosté však statečně sekundovali. 

Zápas však za stavu 5:5 musel jít do prodloužení, kde už každý špatně volený pohyb mohl rozhodnout o úspěchu či neúspěchu. A taky že ano: v čase 69:54 se dostal k míčku Ondřej Řezník a prostrčil míček do skulinky za brankářem zpoza brány. "Přesně pro takové zápasy jsme si Boleslav vybrali. Myslím si, že jak v neděli, tak dnes jsme byli lepším týmem, ale zdolávat betonovou hradbu je vždy složité," komentoval po výhře Jiří Jakoubek

"Dneska to byl opět úžasný zápas, bohužel ono "štestí" dnes stálo při soupeři. Doufám, že po téhle sérii bude Tatran pro další sezónu zdrženlivější, co se týká výběrů soupeře - Tímto zdravím Jakoba a přeji mu v další fázi. Jsem hrdý na můj tým jak zvládl třetí třetinu a prodloužení. Sezóna nekončí, jdeme do bojovat o třetí místo," hodnotil Petr Kološ

Junioři si ale po náročném zápase moc neodpočinou, další utkání mají na programu již v sobotu, kdy do Prahy zavítá FBC Ostrava. Po sobotní domácím utkání čeká juniory v neděli přesun do Ostravy, protože čtvrtfinálová série je stejně jako ta osmifinálová hraná pouze na 2 vítězná utkání! 

 
Naši partneři