Junioři udolali družinu rytíře Vítka

Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice Oxdog 5:4 (1:1, 3:0, 1:2) branky (asistence): 15:38 Milan Meliš (Michal Hudera), 29:26 Petr Brautferger (Milan Meliš), 30:29 Jan Kopecký (Ondřej Němeček), 34:17 Adam Tlapák(Milan Meliš), 42:39 Marek Beneš

Ze začátku byl zápas velmi opatrný a žádný z týmů nechtěl udělat chybu. Tatran sice začal zápas o trochu lépe a byl aktivnější, ale po 9 minutách se z brejkové situace prosadili hráči Vítkovic a když o necelé dvě minuty později se prosadili znovu, byli rázem na koni.

Tatran se pokoušel o nátlak a v 16.minutě svůj tlak zužitkoval, když vystřelil Milan Meliš překvapivou střelu od mantinelu, která skončila až za zády hostujícího brankáře. Do konce třetiny už žádný gól nepadl, a tak se do šaten odcházelo za stavu 2:1 pro Vítkovice.

Druhá třetina začala tlakem Tatranu, který zamkl Vítkovice na vlastní půlce, ovšem zřídka kdy se dostal ke střele. V 30. minutě však zafungovala spolupráce Meliš, Brautferger a byl z toho srovnávací gól. Jen o minutu a 3 sekundy později se prosadil Kopecký a o další 4 minuty později Tlapák. Tatran se uklidnil a kontroloval zbytek třetiny, takže skóre po 2. třetině bylo 4:2 ve prospěch Tatranu.

Ve 3. třetině museli vítkovičtí zapnout, ale jako první znovu vstřelil gól Tatran, když se trefil Marek Beneš. Pak ale začal tlak Vítkovic a ten vyústil v gól na 5:3. Utkání se začalo přiostřovat a v 52.minutě se Vítkovicím naskytla příležitost přesilovky. Domácímu Tatranu se podařilo oslabení přežít, ale Vítkovice dokázaly v 56. minutě snížit na jednobrankový rozdíl. V 59. minutě si Vítkovice vyžádaly Time-out a všem bylo jasné, že bude následovat hra bez brankáře. Hráčům z Vítkovic se však nepodařilo dát gól a tak Tatran zvítězil na domácí půdě 5:4.