VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 10.4.2018

Junioři porazili Ústí i podruhé a jsou ve finálových bojích o bronz

Ačkoliv proti Bohemians to nevyšlo a do finále se výběr Jiřího Jakoubka nepodíval, v prvních z obou bojů o bronzové medaile porazil ústecké florbalisty. Ve druhém kole Střešovičtí narazí na Ostravu.

Domácí Střešovice v prvním, a zároveň domácím, utkání využili oslabené sestavy soupeře a jedenácti góly si zajistili první vítězství a tím i mečbol do druhého mače, který byl na programu hned následující večer v Ústí. Zde již soupeř nastoupil v o poznání silnější sestavě a zápas byl více vyrovnaný

První a poslední dvacetiminutovka končila stavem 2:2, jen prostřední dějství bylo rozdílné. V něm hostující Jakoubkovci dali dva góly, přičemž soupeř pouze jeden, a bylo rozhodnuto. Skóre 6:5 pro Tatran hostům zajistilo vstupenku do finálních bojů o bronzové medaile. O ty se utkají Praha (Tatran) s Ostravou (FBC Ostrava). První utkání vypukne již tuto sobotu ve STODOLA Aréně. 

"Jsem moc rád, jak jsme k utkání přistoupili. Ústí je vždy silný soupeř a na jeho půdě se těžko vyhrává. Kromě naší dobré defenzivy rozhodovala i soupeřova únava po náročném víkendu. Jsem rád, že mám možnost bojovat o medaili, která by pro nás byla úspěšným zakončením sezóny," rozplýval se po utkání trenér Jakoubek.

 
Naši partneři