Junioři nezvládli utkání s FBC

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:6 (1:1, 1:3, 2:2) branky (asistence): 12:42 Jakub Kolísko (Martin Panáček), 39:56 Milan Meliš (Adam Tlapák), 48:04 Milan Meliš, 59:09 Petr Brautferger (Milan Meliš)

Začátek zápasu byl ve vlažném tempu. Po Kolískově krásné individuální akci skóroval jako první Tatran a hra se pak výrazně zrychlila. Na konci 1. třetiny Ostrava vyrovnala po hrubé chybě v obraně domácích a do šaten po 1. třetině se tak šlo za stavu 1:1.

Po klidném začátku druhé třetiny se Ostrava ujala vedení po chytré střele na přední tyč 1:2. Tatran se hnal za vyrovnáním ale zapomněl na obranu, výsledkem bylo trestné střílení. Hráč Ostravy se však vrátil s míčkem zpět a tak následovala přesilová hra Ostravy. Tatranští skvělou hrou ve čtyřech nepustili Ostravu k proměnění přesilové hry. Vyloučený hráč Tatranu se vrátil do hry, ale čtveřice hráčů Tatranu nestihla vystřídat a po krkolomné akci Ostrava skórovala. Následoval gól na 1:4 po krásné akci hostů do prázdné brány. Tatran se vrátil zpět do zápasu gólem 4 vteřiny před koncem druhé části hry po nádherné akci. Do šaten se tak šlo za stavu 2:4.

Do třetí třetiny vstoupil Tatran ve vysokém tempu. Aktivní hra Tatranu přinesla velké množství šancí, ale nedokázal je proměnit. Ostrava jednu z mála šancí využila a dostala se tak do třígólového vedení 2:5. Tatran i nadále pokračoval ve velmi aktivní hře, ve vytváření si mnoha gólových příležitostí, ale také v jejich trestuhodném zahazování. 12 minut před koncem základní hrací doby má Tatran trestné střílení, které proměňuje Meliš 3:5. Radost ale trvá pouhých 35 sekund, kdy se po hrubé chybě v rozehrávce Tatranu Ostrava ujímá rozhodujícího vedení 3:6. Tatran jde hrát s šesti hráči v poli, výsledkem je jen zkorigování výsledků na 4:6 gólem Brautfergera.