Junioři B opět napůl

Během zasněžené studené soboty odehráli Junioři další dvě utkání. S Bučisem se opět konala vyrovnaná bitva o každý metr hřiště, naopak proti Počernicím se Tatranu téměř podařilo načepovat desítku ...

Čakovická hala v sobotu nejprve měla tu čest zažít zápas proti FC Bučis Team. A nutno říct, že soupeř do utkání vstoupil o poznání lépe. Hned ve čtvrté minutě musel za záchrannou brzdu tahat Kopecký, čímž dal soupeři možnost nájezdu. Samostatný nájezd vychytal gólman Měrka a ani v následné přesilové hře Bučis ještě neudeřil. Postupně se ale hostům podařilo potrestat náš vlažný přístup a do konce po první třetiny třikrát skóroval.

Tatran vs Bučis Team

Po motivační řeči o přestávce se výkon Tatranských hráčů o poznání zvedl a začal náš klasický boj o zdramatizování zápasu. Brankou Kopeckého v druhé třetině a góly Hrdinky a Rubáše ve třetině se podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Kýžený čtvrtý vyrovnávají gól se ale již vsítit nepodařilo a tak utkání skončilo těsnou prohrou 3:4.

Druhým vyzyvatelem byl tým DDM Horní Počernice ORKA. Proti soupeři z druhé části tabulky než Bučis mohli někteří očekávat lehčí utkání, opak byl ale pravdou. Teda alespoň po první půlku zápasu, kdy s námi ORKA zvládla držet krok. Nejlépe o vývoji utkání vypovídá statistika střel na branku po třetinách 10:9, 9:8, 12:2. První část tak skončila ještě vyrovnaně 2:2 po našich brankách Váni a Kronďáka. (Opět se nám podařil vstup do utkání kdy po 26 vteřinách soupeř vstřelil gól). V druhé třetině se již projevovala naše větší chuť po brankách a postupně se prosadili Hrdinka, 2x Mochan, Drastich. I soupeř se v této části prosadil dvěma góly, to bylo ale z jeho strany vše. Ve třetí třetině už úřadoval jen Tatran a tak si po dalších dvou gólech od Kronďáka a jednom od démona Jinka došel pro vítězství 9:4.

Tatran Junioři B team foto

V těchto dvou utkáních tak Juníci B opět dokázali potrápit favorizovaného soupeře a opět bohužel odešli s prohrou o jednu branku. A zároveň (tentokrát přesvědčivě) dokázali porazit papírově slabšího soupeře. Dlouhodobě nám tak největší problémy dělají začátky zápasy, kdy první třetiny bývají prospané, na tom je pro příště potřeba zapracovat.

Další utkání nás čekají v den svatého Valentýna 14.2. a kvůli nim si uděláme romantický výlet do haly ve Zruči nad Sázavou.