VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 5.4.2018

Je konec, junioři padli v semifinále, nyní je čekají boje o bronz

Junioři nezvládli domácí zápasy s Bohemians, rozhodující duel na Děkance pak rozhodli Jedličkovci. Přesto ještě týmu Jiřího Jakoubka nekončí sezóna, Tatranští mladíci mají stále šanci na medaili.

Tým Jiřího Jakoubka rozehrál semifinálovou sérii s Bohemians Michala Jedličky skvěle: po dvou utkáních vedl 2:0 na zápasy a mečbol byl doma. Ačkoliv to vypadalo jednoduše, opak byl pravdou. Jakoubkovci nedokázali v domácím prostředí navázat na výkony z Děkanky a po prohrách 7:8 a 6:8 bylo jasné, že vítěz příštího klání půjde dál.

Zeleno-bílí klokani se v rozhodujícím mači od samotného začátku začali zasazovat o vedení a po dvou třetinách (2:1; 4:3) následovala ještě silnější sprška gólů. Matěj Zloch v poslední dvacetiminutovce tahal míček z brány šestkrát. Tatranští junioři tak nakonec do velkého finále nezavítají, přesto nemusí zoufat, jejich sezónní snažení není marné. Stále mají šanci na medaili, když v boji o bronz vyzvou florbalisty Ústí. Sezónní bilance s tímto soupeřem je 1:1 na zápasy, i zde tak půjde o velmi vyrovnanou bitvu. První zápasy se odehrají již tuto sobotu v domácím prostředí Střešovic: STODOLA Aréně

 
Naši partneři