Jakub Gruber - nový elitní trenér do party!
![](https://php.esports.cz/images/min.php?topcut&exact&w=1420&h=600&mtime=1600164778&file=https://www.tatranflorbal.cz//foto/Treneri.jpg)
Od elévů "A" po juniory "A" máme všechny týmy nově pokryty elitními trenéry z řad reprezentantů a elitních hráčů a trenérů "A" týmů!
Kdo z elitních hráčů a trenérů trénuje naši mládež? Tatran Střešovice myslí na svoji budoucnost a díky nové akvizici do našich trenérských řad máme u všech týmů zastoupení těmi nejpovolanějšími!
Elévové: kromě Jana Natova, který trénuje od loňské sezóny, bude 1x týdně pomáhat v této kategorie i Jakub Gruber, člen základního kádru elitního týmu mužů "A"!
Mladší: stejně jako u elévů se kromě hlavního trenéra mladších žáků - Jiřího Jakoubka, trenéra mužů "A, budou na trénincích objevovat 1x týdně Jan Natov a Jakub Gruber!
Starší: u týmu starších žáků působí jako jeden z hlavních trenérů Jan Natov!
Dorost "A": hlavním trenérem dorostenců "A" je šéftrenér oddílu Jirka Jakoubek
Junioři "A": hlavním trenérem juniorů "A" je trenér reprezentace juniorů ČR - Luděk Beneš
CHCEŠ MÍT SUPER TRENÉRY? I NADÁLE PROBÍHAJÍ NÁBORY DO VŠECH KATEGORIÍ! NAPIŠ E-MAIL NEBO ZAVOLEJ ŠÉFTRENÉRŮM, PŘIJĎ UKÁZAT CO V TOBĚ JE, ZAČNI SE ZLEPŠOVAT POD VEDENÍM TĚCH NEJLEPŠÍCH!!