VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 13.2.2018

Elévové tmelili partu s rodiči v Ostrově!

Máme pro vás report z teambuildingu elévů, který proběhl v karlovarském Ostrově! Přečtěte si jak skvělou akci vylíčil jeden z rodičů a organizátorů v jedné osobě Roman Kuběna!

V sobotu 3. února 2018 okolo 11h se v Ostrově nad Ohří u místního Domu dětí a mládeže začala vyskytovat velká koncentrace malých i velkých Tatraňáků. K údivu místních se zde na dva dny začalo ubytovávat družstvo elévů společně se svými rodiči. Týmové oblečení bylo vidět na každém rohu. 

Specialitou tohoto krátkého soustředění byla i účast rodičů. Cílem bylo stmelit tým a současně také fanoušky z řad rodičů. Program byl pestrý. Začalo se společným obědem, pokračovalo návštěvou místní přírodovědné EKO stanice (takové menší ZOO) a pak následoval společný trénink s místním oddílem. Číča s Áčkem vedli trénink a ukázali něco z kuchyně Tatranu. Místní trenéři na oplátku pak ukázali své zkušenosti s kategorií elévů. 

Následovala opět společná týmová večeře a pak nadešel čas velmi očekávaných aktivit v místním DDM. Kluci hráli v klubech, na autíčkách, na simulátorech, ricochet, stolní tenis a na závěr kino v místnosti, kde se následně i spalo. Super bylo, že vše absolvoval i početný fanklub rodičů, který také změřil své dovednosti. Následná debata o sportu a florbalu do pozdních večerních hodin umocnila skvělou atmosféru dne. 

Budíček v 7.15h napověděl, že druhý den nás čekal florbalový turnaj za účasti družstev z Ostrova nad Ohří, Chomutova a Chodova u K. Varů. Trochu pomalejší rozjezd přinesl v prvním zápasu remízu s Ostrovem 3:3. V druhém utkání skvělá divácká kulisa pomohla k vítězství nad Chomutovem 5:3 a následné finále s Chodovem ukázalo přednosti našeho družstva. Rychlost, napadání, důraz, minimum chyb. Konečný výsledek 7:1 přinesl družstvu  vítězství v turnaji. Radost kluků byla velká, stejně jako následná „děkovačka“ divákům. Ukázat se před rodiči se totiž ne vždy povede. Prostě super víkend. 

Velké poděkování patří místnímu DDM a tatínkovi Honzy Matouše, který to vše na jedničku připravil a zařídil. Díky Hóďo!☺

 
Naši partneři