VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 11.4.2018

Dorostenci míří na MČR do Ostravy!

Dorostenci po osmifinálovém víkendu v Ústí nad Labem, kde si zajistili druhé místo ve skupině, postupují na finálový turnaj letošního MČR dorostenců! Podrobnosti níže!

DOROSTENCI MÍŘÍ NA MČR DO OSTRAVY! 

Dorostenecká družina Miroslava Vybírala o uplynulém víkendu bojovala v Ústí nad Labem o postup na finálový turnaj MČR dorostenců, který se letos bude konat v Ostravě! A boj to byl poměrně úspěšný! V prvním utkání dokázali mladí Tatraňáci zdolat FBC Liberec poměrem 10:2, ale to nejdůležitější utkání sobotního programu měli teprve před sebou. Suverén západní části letošní první ligy dorostenců a zároveň domácí tým Florbal Ústí si však na naše dorostence vyšlápl a po sebevědomém a zodpovědném výkonu je porazil 5:2. Bylo tak jasné, že o svém osudu rozhodnou dorostenci v posledním nedělním utkání s FBC Děčín, který měl v nohách remízové utkání s pražskou Bohemkou. To se ukázalo jako klíčové a Tatraňáci unaveného soupeře rozstříleli 8:0 a díky remízovému výsledku předchozího utkání postupují na finálový turnaj MČR ze druhého místa ve skupině! 

No a co pro nás ono druhé místo znamená? Ve čtvrtfinále MČR dorostenců nás v sobotu od 9:30 a následně od 15:30 čeká ve dvojutkání v ostravské ČPP Aréně nám dobře známý soupeř a zároveň náš partnerský klub FbC Hradec Králové. Na stejného soupeře narazili Tatraňáci i v loňském čtvrtfinále a po suverénních výsledcích postoupili do semifinále. Jejich cesta skončila ve vítězném finále, kde zdolali Black Angels a sezonu tak zakončili zlatou tečkou. Paralela s letošní sezonou je více než jasná, tak uvidíme, co mají pro nás střešovičtí borci připraveno! 

Hodnocení trenéra Miroslava Vybírala: "Osmifinálová skupina nám napověděla v jaké formě v současné chvíli tým je a teď je na nás, abychom tento týden na to zareagovali, zlepšili nedostatky a byli na finalovou skupinu připravení. Těšíme se jak na čtvrfinálové zápasy s FbC Hradec Králové, tak na celý turnaj. Je to pro nás velká odměna za celoroční práci."

HARMONOGRAM ČTVRTFINÁLE

Sobota, ČPP Aréna Ostrava

ČF1: 9.30, Open Camps Tatran Střešovice - FbC Hradec Králové  

ČF2: 15:30, FbC Hradec Králové - Open Camps Tatran Střešovice


FOTOGALERIE Z OSMIFINÁLOVÉHO VÍKENDU ZDE! 

 
Naši partneři