Dohrávka pro Tatran. Královské Vinohrady porazil 9:4

Velký podíl na třech bodech mají čtyřbodový Jonáš Kreysa a držitel hattricku Matěj Havlas.

Pět dní po vyřazení z Poháru mistrů čekala Tatran dohrávka 3. kola Livesport Superligy proti SKV. Tým Milana Fridricha tak musel rychle přepnout zpátky domácí soutěže a pokusit se přijít na jiné myšlenky.

To se ze začátku dařilo. Domácí tým vedl už v 10. minutě 2:0, kdy se dvakrát trefil Matěj Havlas. Jenže hosté nesložili zbraně, naopak. Nejprve ve 14. minutě snížil Zbyněk Stuchlík a chvíli před první pauzou vyrovnal Milan Bína.

Vyrovnaný stav pak držel až do 26. minuty, než se ze středu bekendem trefil Patrik Šebek, pro kterého to byl první soutěžní gól ve střešovickém dresu. Domácí vedení pak navíc o minutu později umocnil z dorážky Adam Tlapák a na 5:2 zvýšil ve 34. minutě Milan Meliš. Poslední slovo v prostřední části mělo ale opět SKV, když svojí druhou brankou snížil na 5:3 Milan Bína.

S přibývajícím časem začínala být domácí převaha stále zjevnější, což ve 45. minutě ilustroval gólem Jonáš Kreysa. Hosté pak sice v 51. ještě jednou snížili, to bylo ale z jejich produkce vše. Chvíli na to navíc dokonal svůj hattrick Matěj Havlas, v 59. minutě zapsal svůj druhý gól Jonáš Kreysa a v poslední minutě ještě přidal devátý kousek do prázdné brány Adam Bureš, kterému z brány asistoval Lev Kliment.

Střešovice i přes pomalejší rozjezd porazily SKV poměrem 9:4 a připsaly si další tři body. Další utkání je čeká už v sobotu na půdě ostravského FBC.

ESA logistika Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:4
branky: 8. Matěj Havlas, 10. Matěj Havlas, 26. Patrik Šebek, 27. Adam Tlapák, 34. Milan Meliš, 45. Jonáš Kreysa, 52. Matěj Havlas, 59. Jonáš Kreysa, 60. Adam Bureš - 14. Zbyněk Stuchlík, 20. Milan Bína, 37. Milan Bína, 51. Ondřej Pužman; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Lev Kliment 26 - Mikuláš Futschik 10; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:1