VÍC NEŽ JEN FLORBAL

čtvrtek 8.2.2018

BOJE VRCHOLÍ! Tatran vyhlašuje útok na čtvrté místo v tabulce

Již tuto neděli odehrají muži derby se Spartou, které stejně jako v loňské sezóně ponese název Únětické derby. Tentokrát v něm chtějí Střešovičtí opravdu bodovat. Potřebují nyní každý bod k tomu, aby uskutečnili své plány na posun na čtvrtou příčku.

Tatranští muži se postupně zvedají z osmého místa a před play-off vyhlašují útok na čtvrtou příčku v tabulce. Na tomto místě se aktuálně nachází ACEMA Sparta Praha, nedělní rival střešovických. Toto utkání bude opět v režii partnera Únětického pivovaru a ponese název Únětické derby (informovali jsme ZDE). "Hlavně doufám, že pro nás dopadne lépe než Únětické derby v minulé sezóně, které taky bylo se Spartou, a které jsme úplně nezvládli," říká s úsměvem lodivod Luděk Beneš. Jeho tým v domácím prostředí otočil utkání s Pardubicemi a díky zisku tří bodů udržel sedmou pozici, která nyní bude odrazovým můstkem do další práce.

I přes ztrátu Filipa Langera, kterému bylo zakázáno nastupovat v Tipsport Superlize a jež následně odešel do Pixba, tým počítá první vlaštovky. Ze Švýcarska se vrátil Mikuláš Komárek, do sestavy se vrací i nemocní a zranění hráči, skvadra pro play-off se tak začíná nabíjet. "Ještě nám něco do toho, abychom byli v plné sestavě, něco chybí, s Pardubicemi jsme ještě kompletní nebyli, ale věřím, že v neděli na Spartičku už by to mohlo klapnout," říká Beneš. 

Loni po základní skupině skončili Tatranští třetí, dlouhou dobu sváděli bitvu o ještě lepší umístění, po konci v semifinále z toho byly bronzové medaile, tento úspěch by muži rádi zopakovali - ne-li došli dál. "Snažíme se dělat vše pro to, abychom v tabulce skončili co nejvýše. Můžu potvrdit, že čtvrté místo je cílem, na druhou stranu úspěch sezóny nebude o tom, jestli skončíme čtvrtí, pátí, nebo šestí. Bude to o tom, jak zvládneme play-off a víme, že play-off se nepovede z ničeho, že musíme mít už pár dobrých zápasů před tím. Věřím, že se sestavou, která se teď krystalizuje, poroste i kvalita hry a že to vystupňujeme minimálně stejně, jako v loňské sezóně," odkrývá plány lodivod.  

Zkušený bývalý hráč a nynější trenér týmu s velkým T na prsou by diváky pozval na utkání, kde kromě nemálo branek poteče pivo proudem: "No já bych je asi pozval na to, že branka rovná se pivo."

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha| neděle 11. února od 17:00| STOLA Aréna Střešovice  

 
Naši partneři