VÍC NEŽ JEN FLORBAL

ArchivPosledních 30 aktualít

12.6.Srpnové příměšťáky!Bylo spuštěno přihlašování na všechny tři srpnové turnusy příměstských kempů na Tatranu! Podrobnosti a online přihláškyZDE
10.6.Bronzové stržky!Starší žákyně dokázaly navázat na čtvrtfinálové překvapení, kdy zdolaly Tigers JM a po výhře nad Znojmem si z neoficiálního MČR starších žákyň odváží bronzové placky!
7.6.Členská schůze TJ-13.6.Dnešní členská schůze florbalového oddílu zvolila delegáty na výroční členskou schůzi Tatranu Střešovice (TS), která se bude konat ve středu 13.6. od 18 hod v Café&bar Andělka a dala mj. doporučení k úpravě stanov TS
27.5.Mlžáci ovládli TCUPDružstvo mladších žáků vyhrálo v tvrdé konkurenci letošní Tatran Cup, jehož se zúčastnilo přes 700 hráčů ze 40 družstev z ČR! Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na příští rok!
16.5.Členská schůze FO-7.6.Ve čtvrtek 7.června proběhne od 18 hod v zasedací místnosti TJ Tatran Střešovice v 1.patře sekretariátu Členská schůze florbalového oddílu, které se mohou zúčastnit všichni členové FO a právo hlasovat mají ti, jež dovršili věku 18 let. Kromě tradičního programu schůze (rozpočet, plán činnosti) proběhne i kooptace nových dvou členů do VV FO TS.
11.5.Začíná Tatran Cup!Tatran Cup starších žáků a dorostenek začíná! V halách na Kotlářce a Tatranu bude soutěžit celkem 15 týmů z celé republiky!
9.5.Sezona 18/19 zahájena!Dnešním dnem začala letní příprava všech tatranských týmů ve složení pro sezonu 18/19.
7.5.Bronzové holky!Lenka Faltusová, Petra Malecká a Lucka Želízková přivezly ze švýcarského St. Gallenu bronzové medaile, které vybojovaly na mistrovství světa juniorek!
6.5.Zlatí veteráni!Veteráni po triumfu v ostravské ČPP Aréně vrací titul tam, kde jeho cesta začala - do Střešovice!
5.5.Starší žáci mají bronz!Po semifinálovém zklamání s Chodovem si kluci spravili chuť a po výhře s Ostravou berou z letošního MČR bronz!
5.5.Dorostenky ve finále!Tatranky zdolaly na MČR postupně Jičín a v semifinále i Vítkovice. Ve finále tak narazí na velmi dobře známého soupeře - Ivanti Tigers JM.
2.5.Strži, dorky, veteráni!Poslední soutěžní víkend bude z tatranského pohledu doslova natřískaný! MČR odehrají starší žáci a dorostenky a finálový turnaj čeká i veteránskou Forzu! Tak držíme palce, ať to cinkne!
30.4.Final Trophy u konce! Dorostenci skončili na mezinárodně obsazeném turnaji ve švýcarském Zugu na 4. místě!
27.4.Dorost do Švýcarska! Ve čtvrtek zamíří dorostenci na mezinárodní turnaj Final Trophy, kde je ve skupině čeká fibská a švýcarská reprezentace!
22.4.Junioři berou bronz!Po třech mistrovských titulech v řadě přidávají junioři po vítězství nad Ostravou do své sbírky bronzové medaile!
15.4.Zlatí dorostenci! Dorostenci porazili ve fibále MČR Ústí nad Labem 3:2 po prodloužení a obhájili mistrovský titul!
5.4.Junioři o bronz! Po vyrovnané sérii s Bohemkou včera tatranští junioři padli v rozhodujícím pátém utkání a po 4 letech tak bude Tatran poprvé chybět v juniorském finále. Tatraňáci však pokračují bojem o třetí místo, který startuje o víkendu v duelue s Florbal Ústí!
4.4.Kajče v repre!Karolína Vachušková se probojovala do premiérové nominace Saschy Rhynera na dubnové EFT ve Finsku. GRATULUJEME!
1.4.Hary "50"Významného životního jubilea se dnes dožívá Petr Harapát, člen VV florbalového oddílu, bývalý hráč a trenér - Mistr ČR. Přejeme Harymu pevné zdraví i do následující padesátky
29.3.TATRANSKÝ DRAFT 2018! Letošní tatranský draft proběhne v sobotu 14. července od 9:00 ve STODOLE! Přihlášky ZDE!
28.3.Tréninky o VelikonocíchOd čtvrtku 29.3. do pondělí 2.4. jsou tréninky všech tatranských týmů zrušeny! Přejeme příjemné prázdniny :).
27.3.Junioři mají matchballVe čtvrtek čeká juniory, kteří v sérii s Bohemians vedou po víkendu 2:0, první domácí utkání, ve kterém můžou celou sérii ukončit! Začínáme v 19:00, tak přijďte borce podpořit!
24.3.Tatranky vyhrály!Po včerejší těsné výhře 2:1 v Brně nad Židenicemi vrátily Ttaranky sérii na rozhodující sedmé utkání do Střešovic! Neděle 25.3. od 17 hod ve STODOLA ARENA tatranská mobilizace FANS!
23.3.Junioři jdou na BohemkuVčerejší čtvrtfinálová výhra Bohemky na nájezdy proti Pardubicím rozhodla, že se zelenobílí stanou semifinálovým soupeřem střešovických juniorů. Uvidíme tedy reprízu loňského finále. Startujeme již tento víkend na Děkance! Sobota od 17h, neděle od 20h
21.3.Židenice mají mečbolVe včerejším pátém utkání playdown ukázaly větší touhu po vítězství hostující Židenice a před pátečním duelem v Brně mají mečbol!
20.3.Sezona A-týmu u konceČtvrté prodloužení a čtvrtá prohra v řadě znamená, že A-týmu po čtvrtfinálové sérii s Vítkovicemi končí sezona.
14.3.Junioři postupují dál!V nelehkém souboji si junioři nakonec v prodloužení poradili s Mladou Boleslaví a po vítězství 6:5p postupují do čtvrtfinále, kde vyzvou FBC Ostravu.
12.3.Juníci doma rozhodnouJuniorský tým Jiřího Jakoubka čeká v úterý 13. března rozhodující utkání o postup do čtvrtfinále. V cestě juniorům stojí Mladá Boleslav, kterou už v této sérii v domácím prostředí porazili.
11.3.Ženy napodruhé vítězněI druhé domácí utkání ženám vyšlo, tentokrát svého brněnského soka poráží vysoko 8:4. Do Brna tak pojedou s možností ukončit sérii.
11.3.Muži padli po nájezdechOproti sobotnímu výprasku se Vítkovice poučily a šlo o mnohem vyrovnanější partii, kterou rozsekly až nájezdy. V nich byl domácí celek lepší, muži ale odjíždí domů za stavu 1:1 na zápasy.
Naši partneři