VÍC NEŽ JEN FLORBAL

TATRANSKÁ KOLEKCE 2017 - 2020

TATRANSKÁ KOLEKCE 2017-2020 je tu, a ve spolupráci se značkou UNIHOC je vyladěná přesně pro potřeby nejúspěšnějšího tuzemského klubu! Protože chceme, aby se každý hráč, brankář, trenér, ale i fanoušek nejen prezentoval, ale i vypadal jako správný Tatraňák, je naším cílem obléci celý klub do jednotných tatranských barev - tedy červené a černé! 

Do roku 2020 bude Tatran Střešovice distribuovat pouze níže zmíněné balíčky 
a naší společnou snahou bude, aby měl každý hráč sadu BASIC obsahující vycházkovou soupravu (která bude obsahovat logo klubu, iniciály hráče a číslo dresu) a tréninkový set - tričko, kraťasy, štulpny (stejný potisk) a brankářkou edici Tatranu. Pro zájemce o kompletní Tatranské vybavení je možnost balíčku SPECIAL, který navíc obsahuje tatranskou tašku a potítko.

JAK A DO KDY OBJEDNAT?

Balíčky si můžete předobjednat pomocí google formulářů (viz. níže). Deadline pro druhé kolo objednávek tatranské kolekce je NEDĚLE 16.10.!


GOOGLE FORMULÁŘE PRO VAŠE OBJEDNÁVKY:

HRÁČSKÝ FORMULÁŘ ZDE

BRANKÁŘSKÝ FORMULÁŘ ZDE

MOHU SI SOUPRAVU VYZKOUŠET?

Ano! Pokud máte zájem vyzkoušet si velikosti souprav a tréninkových setů, stavte se do prodejny Florbalexpert na Hradčanské, kde jsou všechny položky tatranské kolekce k dispozici. Předem děkujeme za Váš zájem a těšíme se na krásně a jednotně oděný Tatran!
Naši partneři