Sestava Tatran Střešovice

Šimůnek (Zloch) - Husťák, Kreysa, Šimeček, Piták, Vaculík, Kolísko, Mochan, Pixa, Kolář, Kerzel, Gašparík, Švéda, Váňa, Sádlo

Sestava Florbal Ústí

Čáp - Polprutský, Hons, Medek, Dolejší, Tůma, Zeman, Dobrovolný, Černý, Herzina

Branky a nahrávky: 6. Pixa (Piták), 6. Švéda (Husťák), 7. Mochan (Kreysa), 9. Kreysa, 14. Jakub Kolísko (Husťák), 14. Váňa, Gašparík), 18. Piták (Vaculík), 25. Pixa (Mochan), 33. Jakub Kolísko, 57. Sádlo (Kreysa), 58. Kerzel (Vaculík) - 5. Poloprutský (Zeman), 9. Hons, 27. Hons (Zeman), 34. Poloprutský, 34. Hons (Tůma). Rozhodčí: Baloun, Šuvada. Diváci: 58.

Junioři v prvním utkání o bronz nasázeli jedenáct branek, odveta již dnes v Ústí

První výhra v domácím prostředí je doma! Junioři v boji o bronz nastříleli Ústí jedenáct branek, nyní se série přesunuje do Ústí. Výběr Jiřího Jakoubka budou v nepřívětivém prostředí bojovat o další výhru již dnes od osmi večer.

Ústečtí, v sestavě s dorosteneckými hráči, vstoupili do utkání lépe navzdory faktu, že přijeli v okleštěném počtu. První gól vstřelili již v páté minutě, tím ale jejich vítězné počínání v této části skončilo. Domácí tatranští junioři se vrátili do hry sedmi góly, na jejich výkonu nic nezměnila ani druhá branka soupeře.

A i když byla hra od druhé třetiny mnohem vyrovnanější, vysoký náskok domácích se Ústeckým nepodařilo zlomit. Poslední, stejně jako ta první, dvacetiminutovka, dopadla lépe pro výběr Jiřího Jakoubka, když jeho svěřenci vsítili další dva góly a první utkání o bronz opanovali jedenácti góly. V sestavě nastupují i hráči A-týmu mužů, kterým po čtvrtfinálové bitvě s Vítkovicemi skončila sezóna.

Druhé utkání o bronz je na programu již dnes od 20:00 v ústecké hale.

Jan Volák (Tatran Střešovice): Děkujeme soupeři za utkání, věříme, že to zítřejší pro nás bude přínosnější a těšíme se na něj.

Lukáš Pekárek (Ústí): Dnes jsme z důvodu pořádání MČR dorostenců přijeli v okleštěné sestavě. 4 hráči dnes zažili premiéru v juniorské KB lize. Už chápu, proč domácí nesouhlasili s posunem utkání, abychom mohli přijet i s dorostenci. Rozhodla první třetina, kdy se někteří borci seznamovali s tempem juniorské nejvyšší soutěže. Za dnešní výkon jsem na kluky pyšný. Za jejich obětavost a nehozené flinty do žita. Zítra budeme v plné polní a srovnáme stav série na 1:1. Děkuji soupeři za utkání.