Tatranské lišky režírovaly obrat!

Marek Beneš i Ondřej Němeček se bodově prosadili již ve svém druhém utkání za švédské Pixbo!

TATRANSKÉ LIŠKY REŽÍROVALY OBRAT!

Nedělním soupeřem švédského Pixbo Wallenstam byl poslední celek švédské superligy Thorengruppen! Utkání se pro Pixbo nevyvíjelo dobře, když již v první třetině prohrávalo 0:3. Svou první švédskou trefou však těsně před přestávkou snížil na 1:3 Marek Beneš, kterému po krásné kombinaci naservíroval míček před prázdnou branku Martin Ostholm. Po dalších dvou trefách soupeře byl stav 1:5, avšak Pixbo nastartovalo k velkému obratu, který dokonalo ve třetí třetině, a zase u toho byli Tatraňáci! Nejprve na 5:5 srovnával skrytou střelou Ondra Němeček a 4 minuty na to poslal Pixbo do vedení po krásné přihrávce Marka Beneše Linus Andersson.

Pixbo nakonec dokázalo udržet jednobrankový náskok a v utkání zvítězilo 8:7! Oběma Tatraňákům gratulujeme k jejich premiérovým trefám, na které se můžete podívat v přiloženém videu!