Premiéra juniorů C skončila polovičním bodovým ziskem

Při své letošní premiéře neudělali junioři C ostudu, a v počtu 9+1 získali své první 3 body v letošní sezóně

Tatran vs. Texas 4:3

Do svého ranního zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a po dvou minutách jsme vstřelili úvodní branku letošního ročníku. Soupeř se pomalu rozkoukal, což nám ale nezabránilo ve vstřelení dalších dvou branek. V dalších dvou třetinách jsme bohužel soupeřova brankáře spíše rozchytávali, čehož Texas využil a postupně srovnal skóre. Třetí třetina byla velmi kouskovaná a nás probudilo až ubráněné oslavení, po kterém jsme vstřelili nakonec vítězný gól a zápas skončil za stavu 4:3.

Tatran vs. Panthers B 2:6

Hned od prvních vteřin bylo znát, že tento zápas sehrajeme s mnohem kvalitnějším soupeřem. Ten svou sílu projevil již po úvodních 30 vteřinách, když vstřelil úvodní gól. My se z ní však rychle oklepali, během dalších šesti minut skóre otočili. Hra byla díky mnoha drobným faulům hodně kouskovaná, což nás rozhodilo a soupeř znovu překlopil skóre na svou stranu. Za stavu 2:3 jsme se znovu nadechovali k obratu, avšak soupeř definitivně udeřil - během 3 minut vstřelil 3 branky a vypadalo to, že je po zápase. My jsme se ještě pokusili skóre změnit necelou čtyřminutovou hrou bez brankáře, kterou jsme bohužel nevyužili a skóre 2:6 se stalo definitivní

Další zápasy sehrají Junioři C 16.10 n na domácí hale na Kotlářce.