VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pondělí 3.7.2017

PRAGUE GAMES 2017

Ani letos nebude samozřejmě početné tatranské zastoupení chybět na největším mládežnickém florbalovém turnaji - Prague Games! Tatran přihlašuje do každé kategorie jeden tým a do B12 dva, což znamená celkem 10 týmů - 8 chlapeckých a 2 dívčí! Podívejte se uvnitř článku, jaké je čekají zápasy.
Startovné pro všechny tatranské hráče je 300 Kč/turnaj. Nezapomeňte obě sady kompletních dresů, sálovou i venkovní obuv, míček, pití, kartičku VZP. Doba trvání jednoho přátelského utkání před turnajem je cca 60 minut.

B18


Nominace: Kerzel, Kolísko, Kurell, Mochan, Navrátil, Nový, Pixa, Řezník, Vaculík, Váňa, Wojnar, Meliš, Zloch, Žák, Hušek, Langer

Zápasy: 11.7.: 8:00 vs. Hovshaga AIF (Krč), 18:40 vs. Zug United Red (Krč), 12.7.: 13:00 vs. Sokol Pardubice (Kunratice)

Přáteláky: 9.7. – 18:00 vs. Zug (Tatran), 10.7. – 9:00 vs. Farsta (Hamr 4); 20:30 vs. Switz (Jedenáctka)

B17


Nominace: Husťák, Janda, Kašpar, Kreysa, Kůra, Piták, Remeš, Sádlo, Salaďák, Sládeček, Šimeček, Šimůnek, Švéda, Gašparík, Langer

Zápasy: 11.7.: 15:40 vs. Náchod (Jedenáctka), 20:00 vs. Maskantje Juniors (Jedenáctka), 12.7.: 10:40 vs. MVIL Ostrava (Jižní Město)

Přáteláky: 10.7. – 14:00 vs. Basel (Jedenáctka), 19:30 vs. Switz (Jedenáctka)

B16


Nominace: Chochlovský, Horák, Kerzel, Kříž, Moravec, Navrátil, Pojar, Šroubek, Tůma, Derevlanyj, Wojnar, Havlas, Vavroušek, Suchánek, Vochyán, Polách.

Zápasy: 11.7.: 14:20 vs. Rotebro (Jižní Město), 20:00 vs. IBF Backadalen (Jižní Město), 12.7.: 10:40 vs. FBC Plzeň (Slavia)

Přáteláky: 9.7. – 17:00 vs. Zug (Tatran)

B15


Nominace: Bauer, Cibulka, Doubek, Egyházi, Haken, Horák, Hruška, Jančík, Kočandrle, Linhart,Papoušek, Poláček, Rod, Tománek, Uher, Fous.

Zápasy: 11.7.: 8:40 vs. Zurich United Blue (ČVUT), 16:40 vs. FBŠ Slavia Plzeň (Vinohrady), 12.7.: 10:40 vs. Stenhagens (ČVUT)

Přáteláky: 10.7. – 13:00 vs. Basel (Jedenáctka), 18:00 vs. Tung (Vršovice)

B14


Nominace: Bulderbergs, Dvořáček, Jurco, Kučera, Lánský, Mareš, Mochan, Nojovič, Padevět, Pelech, Piskáček, Poch, Pravda, Pretl, Procházka, Pučkov, Solnař, Týc.

Zápasy: 11.7.: 13:00 vs. Unihockey Basel (Kotlářka), 18:00 vs. FBŠ Slavia Plzeň (Kotlářka), 12.7.: 10:40 vs. IBF Goteborg (Štěrboholy)

Přáteláky: 9.7. – 12:00 vs. Zug (Tatran); 17:30 vs. Zug (Kotlářka), 10.7. - 15:00 vs. Koniz (JM)

B13


Nominace: Barták, Bedrník, Brautferger, Eliáš, Hartl, Hruška, Hruška, Kotrč, Kučera, Kún, Kunz, Řeháček, Schaffer, Švábenický

Zápasy: 11.7.: 10:00 vs. Zug United B13 White (Zličín), 15:00 vs. FBC Došwich Milevsko (Zličín), 12.7.: 8:20 vs. Pixbo Wallenstam (Hamr 2)

Přáteláky: 9.7. - 13:00 vs. Zug (Tatran), 10.7. – 15:00 vs. Koniz (Hamr 4)

B12 - RED


Nominace: Carvan, Cibulka, Klement, Lovíšková, Petržilka, Bulderbergs, Prosa, SOukup, Stránský, Vavroušek, Klement, Škoda, Martínek, Stáhl, Draslar, Kouřil, Týc.

Zápasy: 11.7.: 13:00 vs. Floorball Academy Sokol Pardubice (Hamr1), 20:00 vs. FBC Mikuláš Prešov (Hamr1), 12.7.: 12:20 vs. ASK Lovosice White (Hamr 1)

Přáteláky: 9.7. – 11:00 vs. Zug (Tatran), 10.7. - 12:00 vs. Zurich (VŠE)

B12 - BLACK


Nominace: Stehlík, Motl, Kraus, Kučera, Lovíšek, Pavlac, Žilka, Skalická Vi., Šulcová, Cibulka O., Draslar, Matouš, Hák, Štarková, Novotná

Zápasy: 11.7.: 14:20 vs. Zug United White (Hamr1), 18:00 vs. ASK Lovosice Black (Hamr 3), 12.7.: 13:00 vs. Florbal Vsetín (Hamr 3)

Přáteláky: 10.7. – 19:00 vs. Vsetín (Hamr 4)

G18


Nominace: Drbalová, Werbynská, Hladíková, Chobotská, Faltusová, Faťunová, Kruberová, Houžvičková, Marko, Nádvorníková, Prontekerová, Stašková, Viplerová, Zelinková, Zikmundová, Theinerová, Bicová

Zápasy: 11.7.: 13:20 vs. Unihockey Basel (Oáza), 18:20 vs. FBC Ostrava (Oáza), 12.7.: 10:00 vs. Hovslatts (Děkanka)

Přáteláky: 9.7. – 19:30 vs. Zug (Kotlářka)

G16


Nominace: Janglová, Rojíčková, Houžvičková, Sivoková, Zelinková, Tomášková, Pěnkavová, Býčková, Fousová, Žilková, Burianová, Kramperová, Mechlová, Staňková An., Kubová, Prontekerová, Bicová, Hladíková, Koucká, Šváchová

Zápasy: 11.7.: 10:40 vs. IBF Hedemora (Ruzyně), 16:40 vs. FBK Harvard Partizánske (Ruzyně), 12.7.: 13:40 vs. FBŠ Jihlava (Ruzyně)

Přáteláky: 9.7. – 18:30 vs. Zug (Kotlářka), 10.7. – 12:00 vs. Zurich (Hamr 2), 17:00 vs. Lindas (Hamr 4)
 
Naši partneři