VÍC NEŽ JEN FLORBAL

pátek 1.9.2017

POMOCNÍK NA NOVÉM WEBU

Vítáme vás na novém webu Tatranu Střešovice! Cílem renovace starého střešovického webu bylo zjednodušit a zpřehlednit stránky pro běžné uživatele. Věříme, že se nám tyto základní cíle podařilo naplnit, a že budete již od první návštěvy s webem spokojeni.

HLAVNÍ NABÍDKA

Zjednodušení organizace webu se projevuje hned v úvodní nabídce.

Na začátku loňské sezony došlo k rozdělení sportovní části klubu na tři složky: Elitní týmy, neelitní týmy a akademii. Toto rozdělení ctí i pochopitelně i nový web.

 

KLUB

V sekci KLUB naleznete všechny podstatné informace týkající se základů fungování florbalového oddílu Tatran Střešovice – tatranskou VIZI, tatranské PILÍŘE a definici tatranského HRÁČE. Právě po rozkliknutí položky „tatranský hráč“ objevíte interaktivní fotku prezentující 7 základních herních principů správného Tatraňáka, tak určitě prozkoumejte kurzorem, co fotka skrývá!

Dále v této sekci naleznete kontakty na hlavní trenéry a vedoucí všech střešovických týmů. Pokud vás zajímá více o spolupráci Tatranu s TEIT FITLAB a s klubovými doktory, zamiřte do sekce ZDRAVÝ TATRAN. V neposlední řadě po kliknutí na položku KLUB zjistíte více o klubových akcích, o náboru hráčů a o florbalových kroužcích vedených pod hlavičkou Tatranu.

 

XPS: NAŠE KNOW-HOW JE VEŘEJNÉ!

Ve spodní části webu naleznete aktivní dlaždici XPS, která vás přesměruje na kompletní sbírku tatranských cvičení a klubových dokumentů. Poskytujeme tak široké florbalové i neflorbalové veřejnosti naše KNOW-HOW! Každý florbalista si tak díky našemu novému webu může zatrénovat podle Milana Fridricha, jehož sbírka individuálních cviků v XPS rovněž figuruje! Tak zkoumejte, a trénujte!

 

 

TÝMOVÉ SEKCE

Po rozkliknutí týmových sekcí náležících do příslušných sportovních složek (elitní a neelitní týmy, akademie) můžete o jednotlivých týmech zjistit detailní informace jako kontakty a kompletní složení všech realizačních týmů, rozpis zápasů a tréninků a v neposlední řadě můžete prostudovat tabulky a statistiky. Další velkou novinkou nového webu jsou interaktivní soupisky hráčů všech elitních týmů s detailními profily všech hráčů, které určitě nezapomeňte prozkoumat!

 

KOMUNITA

V této sekci naleznete informace o marketingových projektech oddílu včele s kampaní TATRAN PLAYER, kterou jsme spustili úvodními videi již na letošním Czech Open! Více informací o kampani obdržíte již brzy v obsáhlém článku. Více můžete zjistit i o výukovém kanálu TATRAN ACADEMY FLOORBALL CHANNEL nebo o projektu ZLEPŠUJ SE, který bude samozřejmě v sezoně 2017/18 pokračovat! Protože chceme vypadat jednotně, pro tuto sezonu jsme vybavili naše hráče a trenéry novými UNIHOC kolekcemi, které jsou rovněž dopodrobna popsány v této sekci.

 

FANZONE

Na závěr je tu fanouškovská sekce, která sdružuje vše podstatné, co potřebujete vědět o FANKLUBU TATRAN a o tatranském fanshopu! Zároveň se můžete dočíst, jaké na tuto sezonu chystáme výjezdní utkání, tak neváhejte a podívejte se, kam všude můžete letos za Tipsport Superligou a Extraligou žen!

 

 
Naši partneři