Nové dresy přinesly ženám B druhou výhru v sezóně.

Už i „maminky“ nastupují v klasické tatranské zápasové kolekci, ve které se poprvé představily tento víkend. První zápas jim sice štěstí nepřinesly, v tom druhém v nich však mohly oslavit druhé vítězství tohoto ročníku.

V sobotu 4.11. pokračovala 3.liga žen turnajem na hale VŠE na Třebešíně. Tatranské ženské rezervě se postavily do cesty 2.celek tabulky Bučis a Děkanka, která byla o příčku pod Tatranem, avšak se dvěma utkání k dobru. Výsledky zápasů v podstatě odpovídaly tabulkovým předpokladům.

FC Bučis Team – Tatran Střešovice B     6:2 (3:1,2:1,1:0)

Jako již tradičně předvedly Střešovice velmi vlažný vstup do utkání a už ve 4.minutě za to byly potrestány. O minutu později bleskla naděje na zlepšení herního projevu. Svou první branku kariéry dala totiž Kašparová, která nachytala gólmanku soupeře střelou mezi nohy ze střední vzdálenosti. Tato naděje však měla jen jepičí život a Bučis hned po buly opět odskočil. Po nedůrazu v brankovišti Tatranu pak jeho hráčky přidaly do konce třetiny další trefu. Vstupem do druhé části matný výkon tatranský žen gradoval a výsledkem byly další dva góly Bučis Teamu. Až minutu a půl před koncem této třetiny se schovaným nahozením od půlky prosadila Chobotská. V poslední části se hra Tatranu trochu zvedla, i přesto jednou inkasoval a naopak žádný jeho útok brankou neskončil.

Branky a asistence: 5. Kašparová(Chobotská) a 33. Chobotská(Lovíšková)

Bez vyloučení

Tatran Střešovice B – 1.HFK Děkanka SK Praha 4     5:3 (0:2,3:0,2:1)

I tento vstup do utkání se Tatranu nepovedl, ba dokonce byl ještě horší. Po třech minutách svítilo na ukazateli skóre 0:2. To však asi hráčky Děkanky uspokojilo natolik, že dovolily Tatranu se vrátit do hry. V průběhu první třetiny sice bez střeleckého efektu, ale ten přišel ihned po přestávce. Brankářka Střešovic hodila u své branky míček na Chobotskou a ta po průniku na půlku vyslala střelu, která skončila až v síti Děkanky. Od té chvíli si „tatranky“ vytvářely častější tlak před brankou soupeře. Ten zúročila Perková střelou k tyči po nahrávce Zikmundové zpoza branky. I pro ni to byla premiérová trefa kariéry. Do vedení poslala Tatran Jančíková, která tečovala v brankovišti střelu Chobotské od levého mantinelu z volného úderu. V poslední části sice nejprve přišlo vyrovnání Děkanky, ale pak si opět vzala slovo posila z „áčka“ Chobotská a po individuálním průniku poslala střešovické do vedení. To potvrdila po 11 vteřinách Zikmundová povedenou střelou o masku gólmanky. Tatranské ženy tak vybojovaly druhou výhru v tomto ročníku.

Branky a asistence: 14. a 32. Chobotská(Císřová), 20. Perková (Zikmundová), 21. Jančíková (Chobotská) a 32. Zikmundová(Řeháčková)

Sestava: Císařová - Chobotská, Zikmindová, Lexová(1.zápas), Staňková, Krejčová, Houžvičková, Kašparová, Cábová, Kruberová, Perková(2.zápas), Lovíšková, Klesnilová, Frajtová, Jančíková, Řeháčková