Junioři nevyužili mečbol, další šanci mají v pondělí

Po dvou venkovních duelech na půdě Bohemians měli florbalisté Jiřího Jakoubka mečbol, který v prvním domácím utkání nedokázali proměnit. Další šanci na postup budou mít již toto pondělí od 19:00 ve STODOLA Aréně Střešovice.

Semifinálová bitva mezi Tatranem a Bohemians vyzněla po prvních dvou hracích dnech lépe pro střešovické juniory. V prvním utkání na půdě Jedličkova týmu byl výsledek těsný 11:10 po prodloužení pro Jakoubkův výběr, druhé utkání pak bylo o poznání jednoznačnější: Tatraňáci "venku" zvítězili 6:3. Série se do STODOLY přesouvala za stavu 2:0 na zápasy a v domácím prostředí mohli hráči z Prahy 6 využít mečbolu a postoupit do finále.

Tak se ale nestalo: hosté v první dvacetiminutovce vstřelili tři góly, na které sice domácí v další třetině zareagovali hned pěti góly, nicméně hosté dvě góly srovnali a stav byl po čtyřiceti minutách 5:5. V závěrečných dvaceti minutách pak hra byla opět vyrovnaná, přesto hosté vstřelili o gól víc a odvrátili tatranský mečbol

Další šanci na postup do finále juniorské ligy budou mít svěřenci Jiřího Jakoubka již na velikonoční pondělí, zápas začne ve STODOLA Aréně ve Střešovicích v 19:00. "Dnes, stejně jako minule, vyhrál lepší tým, ale dneska to byla po zásluze Bohemka. Poučíme se z chyb, které dneska byly a příští zápas budeme silnější," komentoval těsně po třetím zápase lodivod domácí střídačky.