Junioři C v provizorní sestavě plně bodovali.

V neděli 10.12. odehráli další turnaj probíhají sezóny v nové hale v Kobylisích junioři C. Trenér Michálek měl tentokrát problémy s poskládáním sestavy, jelikož několik stálých členů nemohlo. Kádr nakonec doplnilo několik dorostenců a milým překvapení byla účast Kareise. Tento produktivní lídr týmu měl mít ještě dva týdny klid kvůli nataženým vazům v koleni. Zranění se naštěstí zlepšilo natolik, že mohl naskočit a byl opět důležitým článkem týmu.

Sokol Rudná – OpenCamps Tatran Střešovice C     4:9 (0:3,3:2,1:4)

Rudná dorazila na tento turnaj velmi oslabena a vědoma si tohoto handicapu, přizpůsobila tomu i herní strategii. Její hráči se spoléhali hlavně na obranu a dlouhé nahazované balónky, ale když už se dostali do útočného pásma byli brance Střešovic nebezpeční. Tatranu hodně usnadnily roli dvě povedené dalekonosné střely. První předvedl Kafka a jeho receptu se chytl o dvě minuty později Navrátil. I hned po buly se prosadil poprvé Kareis a Střešovice tak vyhráli první třetinu jasně 3:0. To však přineslo uspokojení do jejich hry a dovolili soupeři se dostat na dostřel jednoho gólu. To naštěstí opět nakoplo tatranské a jeden z dorostenců konkrétně Bauer se parádně prosadil ze středu hřiště a v prvním zápase v juniorské kategorii si připsal i svou premiérovou trefu.  Ani ne o minutu později pak nabil Štěpánek „mezi kruhy“ Kafkovi. Jeho projektil se odrazil od tyčky za bezmocného brankáře Rudné. Ta však chvíli před sirénou korigovala a připsala si tak dílčí vítězství výhrou ve druhém dějství. Poslední část patřila už hráčům Tatranu. Ti si spolu s trenérem dali do této části dílčí cíle do každého střídání a spolu s únavou soupeře tak začali na hřišti dominovat. Nejprve Kafka připravil další přesný zásah pro Kareise, který následně završil hattrick po výborném výhozu od brankáře Tůmy. Osmý gól přidal Štěpánek dorážkou střely opět od Kareise. Následovalo snížení, ale poslední slovo si vzal Novotný, který dal výsledku konečnou podobu.

Branky a asistence: 6. a 22. Kafka(Štěpánek), 7. Navrátil, 7., 25. a 27. Kareis(Kafka2, Tůma), 21. Bauer, 30. Štěpánek(Kareis) a 33. Novotný(Jareš)

Bez vyloučení

OpenCamps Tatran Střešovice C – Palermo Příbram   5:1 (2:1,1:0,2:0)

Příbram v prvním zápase sezóny proti Tatranu dokázala remizovat a prezentovala se kvalitní osobní obranou, kterou její hráči praktikovali i tentokrát. Jenže už ve druhé minutě v ní našel skulinu Navrátil. Využil chyby při střídání, přeběhl tři čtvrtě hřiště a zavěsil. V polovině první třetiny však byli hráči Tatranu nedůrazní v obraném pásmu a bylo vyrovnáno. Lahůdku si Tatran schoval na svou první přesilovou hru dne. Kombinaci celé formace vyšperkoval Kareis křižnou přihrávkou přes celou šířku hřiště na volného Kafku, který z první uklidil míček do odkryté branky soupeře. Tato trefa se nakonec ukázala i vítěznou. Klid na florbalky Střešovic pak hned po osmi vteřinách prostřední části přinesl opět Kafka, který nachytal obranu i brankáře soupeře „na švestkách“, když zaběhl za branku a zpoza ní zasunul míček za nehlídanou tyčku. Zbytek třetiny se nesl v podobném duchu. Příbram praktikovala těsnou osobní obranu a Tatran zůstal trpělivý a nikam se moc nehnal. Jeho hráči tentokrát nevyužili ani další přesilovou hru, kterou na konci této části ale neodehráli vůbec zle. Ráz hry změnila až v polovině závěrečného dějství  druhá přesná trefa z hole Navrátila po nahrávce od Štepánka „mezi kruhy“ jako přes kopírák z předchozího utkání. Příbram otevřela hru, začala intenzivněji napadat, což mělo za následek pasáž hry nahoru dolů a zbytečné vyhrocení emocí v jinak velmi pěkném utkání. Proto si trenér Tatranu vzal time out s cílem hru trochu zklidnit a to se více méně povedlo. Dvě minuty před koncem završil hattrick tentokrát Kafka a uzavřel tak velmi povedené představení tatranských juniorů.

Branky a asistence: 2. a 31. Navrátil(Kareis, Štěpánek) a  11., 13. a 35. Kafka(Kareis3)

Vyloučení: 0:2

Využití: 1:0

Sestava: Tůma – Stach, Lánský, Kafka, Kareis, Štěpánek, Novotný, Navrátil, Bauer, Jareš a Petržilka