Dorostenky podlehly Chodovu, chuť si spravily s Mladou Boleslaví.

O státní svátek 17.listopadu se konalo další kolo 1.ligy dorostenek. Místem byla tentokrát sportovní hala v Čakovicích a los postavil Tatranu do cesty celek Chodova a aktuálně první tým tabulky Mladou Boleslav.

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV     0:3 (0:0,0:2,0:1)

Skoro již mrazivého pátečního rána v takřka nekřesťanskou hodinu v 8:00 začínalo klasické pražské derby mezi Tatranem a Chodovem. Pořadatel nechal oba týmy pořádně vymrznout před halou, než si půl hodiny před zápasem mohly hráčky užít tepla šaten. Do utkání se rychleji rozmrazily "Tatranky" a skoro po celou první třetinu diktovaly tempo utkání. Bohužel pro ně je srážela častá nepřipravenost na míček a hlavně neschopnost trefit branku soupeře. Chodovské hráčky se tak pomalu začaly osmělovat a když k tomu přišla ve druhé třetině obrovská chyba v rozehrávce přesilové hry Tatranu, resultoval z toho úspěšně zakončený samostatný únik a chodovské vedení. Ještě hůře bylo chvilku po polovině utkání, kdy Tatran propadl v napadání a Chodov tuto chybu s přehledem potrestal. Do posledního dějství vstoupily hráčky Tatranu se snahou vývoj utkání zvrátit. Odhodlání jim však vzala další chyba v rozehrávce, ve chvíli kdy střídaly, a pro soupeře bylo opravdu snadné tohoto zaváhání využít. Zbytek utkání už byla pro Tatran ofenzivní křeč a naopak Antalová v jeho brance se musela několikrát opravdu činit.

Vyloučení: 0:1

Bez využití

V oslabení: 0:1

Florbalová Akademie MB - Tatran Střešovice     2:3 (0:0,1:2,1:1)

Parádní utkání, které bavilo jak jeho aktérky, tak i všechny diváky. Tatran už od první minuty předváděl koncentrovanější výkon v mnohem vyšším tempu než v ranním utkání. Velmi dobře jeho hráčkám vycházelo napadání, ze kterého získávaly mnoho míčků a připravily si díky němu i několik slibných příležitostí. Nadále však pokračovala mizérie v zakončení. Tentokrát však hráčky Střešovic nepolevily a odměna prvního gólu přišla v prostřední části. Burianová se prosadila výběhem od pravého mantinelu a její přízemní střela přinesla velkou radost a úlevu na střídačku Tatranu. Druhou přesnou trefu přidala Staňková ve svém prvním střídání v tomto zápase. Sražená střela od obránce se odrazila od zadního mantinelu právě k ní tak příhodně, že měla chvilku na to posunout si míček zpoza branky na bekhend a tím ho zasunout za tyčku bezmocné brankářky Boleslavi. Ani tentokrát si obrana Střešovic neodpustila "fatál" v rozehrávce a doslova na zlatém podnose tak nabídla šanci na zkorigování stavu, se kterou už ani vynikající Janglová v brance nemohla nic udělat. Hned po sedmi vteřinách poslední třetiny pak byla vyloučena Kopecká. Boleslav s velkou porcí štěstí pak tečovanou střelou přesilovku využila. Vyrovnání odstartovalo asi nejatraktivnější část střetnutí. Ani jeden celek se nechtěl spokojit jen s jedním bodem a útok tak střídal útok. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Střešovic, který si šancí na rozhodnutí připravil přeci jen více. Patnáct vteřin před závěrečnou sirénou přišpendlila míček pod břevno ostro střelkyně Tatranu Kopecká a odčinila tím své předchozí vyloučení a všechny promarněné šance.

Branky a asistence: 14. Burianová, 17. Staňková a 36. Kopecká(Želízková)

Využití: 1:0

Sestava: Antalová(1.zápas), Janglová(2.zápas) - Košvancová, Mechlová, Zelinková, Želízková, Kopecká, Žilková, Býčková, Burianová, Fousová, Kris, Pěnkavová, Sivoková, Kramperová, Staňková a Tomášková