Sestava Tatran Střešovice

Kafka (Rebro) - Nehila, Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Jiří Kolísko, Jan Kolísko, Jakub Kolísko, Slavík, Sládeček, Beneš, Meliš, Němeček, Svoboda, Gašparík, Ullmann, Váňa

Sestava Chodov

Šantora (Frühbauer) - Pražan, Maxa, Mikeš, Kašovský, Fiala, Tomáš Vávra, Marek Vávra, Ondrušek, Sýkora, Řezáč, Koutný, Vacenovský, Matejčík, Strachota, Kotlas, Plíhal, Podhráský, Strnad

Branky a nahrávky: 11. Jakub Kolísko (Jan Kolísko), 16. Beneš (Tlapák), 32 Ullmann (Meliš), 35. Beneš (Ullmann), 44. Beneš (Němeček), 52. Meliš (Tlapák) - 13. Podhráský (Vávra), 14. Strachota (Fiala), 20. Podhráský (Vávra), 21. Ondrušek (Mikeš), 25. Ondrušek, 48. Pražan, 65. Mikeš (Sýkora) Rozhodčí: Furmánek, Šolc.

Po napínavém derby mistrů bereme bod!

S T Ř E Š O V I C E - Někdy ani ten nejlepší výkon nestačí k jasnému vítězství. Tatranští muži bojovali s mistry co to šlo, z utkání nakonec berou pouze bod. I ten je však ve vyrovnané tabulce velmi důležitý!

Aktivní začátek zápasu z obou stran vedl k prvnímu gólu domácích již v čase 10:24 po střele Jakuba Kolíska. Chodovští ale okamžitě odpověděli, do konce první třetiny pak upravili skóre na 3:2 ze svého pohledu. Do druhé třetiny tak Benešovi hoši chtěli vstoupit lépe, přesto hned ze startu dostali dva góly. To nic neměnilo na výkonech družiny Marka Deutsche, která se nevzdávala a dvěma góly si došla pro skóre 4:5.

Za stavu 6:6 domácí v poslední periodě sahali po navýšení, které měli na dosah například Marek Beneš nebo Filip Ullmann, hostující brankář si ale další branku nenechal dát. A tak přišlo prodloužení, v jehož závěru dokázali Chodovští rozhodnout. Luďka Beneše tak po utkání mrzelo, že i když jeho tým hrál mnohem lépe než soupeř, z duelu s mistrem si odnáší pouhý bod. I ten se však počítá, momentálně jsou muži sedmí a už v pátek je čeká výjezdní utkání do Ostravy

Luděk Beneš (Tatran): Jsou i zápasy, ve kterých lepší tým prohraje. Větší množství přesilovek rozhodlo tento světový zápas.

David Podhráský (Chodov): Jsem rád za dva body, ale nemohu se zbavit dojmu, že jsme měli odvézt tři. Bohužel ve chvíli, kdy jsme měli zápas pod kontrolou, jsme ubrali a následně ztratili půdu pod nohama. Po třetí třetině již mohli vyhrát oba týmy a jsem rád, že nakonec máme zmíněné dva body.